Producenci motoryzacyjni walczą o przetrwanie


str. 6-9

Obecna pandemia COVID-19 wywołała największy kryzys gospodarczy i społeczny, na skalę niespotykaną po II wojnie światowej. Dotknął on praktycznie wszystkie aspekty naszego życia a sektor motoryzacyjny jeszcze długo będzie odczuwał jego skutki. 
 
W numerze:

5 6  

Inwestycje w elektromobilność tworzą nowe miejsca pracy
str. 20-24

Epidemia COVID-19 powoduje, że niemal wszystkie zakłady motoryzacyjne w Polsce po wznowieniu produkcji działają w ograniczonym zakresie. Część z nich przeprowadziła już redukcję zatrudnienia. Jednak w jednym segmencie nadal powstają nowe miejsca pracy. To inwestycje w elektromobilność.

     
5 6  

BorgWarner Poland w rzeczywistości COVID-19…
str. 30-34

Szybka analiza sytuacji i danych, ścisłe współdziałanie kluczowych działów oraz wprowadzenie szczegółowych procedur sanitarnoepidemiologicznych - tak BorgWarner Poland zareagował na rozpoczynającą się pandemię SARS-CoV-2. Pozwoliło to na właściwą reakcję na zagrożenie, płynne wygaszenie produkcji oraz jej restart, a przede wszystkim skuteczną ochronę pracowników przed COVID-19.

     
 5 6   Funkcjonowanie biura konstrukcyjnego z zapleczem wykonawczym w dobie COVID-19
str. 40-41

Od kilku miesięcy cały świat żyje tematem wirusa COVID-19 i związanymi z nim istotnymi ograniczeniami gospodarczymi oraz zaburzeniami w funkcjonowaniu wielu przedsiębiorstw. Większość firm została zmuszona do całkowitego przeorganizowania strategii swojej działalności oraz do niezwłocznego wdrożenia niestandardowych rozwiązań dotyczących organizacji czasu i narzędzi pracy dla swoich zespołów..

Ponadto, m.in.:
  • Deglobalizacja - pierwszeństwo dla Europy. Nowa szansa Europy Wschodniej.
  • Czy handel detaliczny samochodami wrzuci niższy bieg?
  • Bezpieczne miejsce pracy w dobie koronawirusa? Tak, to możliwe!
  • Nowa rzeczywistość. Powrót do biura.

Archiwalne wydania „AutomotiveSuppliers.pl review” są dostępne bezpłatnie w serwisie AutomotiveSuppliers.pl (dla subskrybentów).
0
Udostępniono

See PDF