K2ROBOTS

K2ROBOTS

Opis

Firma K2ROBOTS jest profesjonalnym integratorem automatyki przemysłowej. Nasza firma posiada zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w projektach ogólnopolskich oraz międzynarodowych w branży automotive czy FMCG.

Na każdym etapie projektu wspieramy naszych klientów, mając na uwadze zastosowanie najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań. Automatyzacja to kolejny krok w rozwoju firmy, dlatego rozmawiamy z naszymi klientami aby zaproponować dedykowane rozwiązanie, oparte na rzetelnej i pełnej analizie potrzeb.

Nasza misja. Automaty i roboty nie są już wizją przyszłości, ale realnie kształtują pracę w wielu firmach na całym świecie. Usprawnienie produkcji, przyspieszenie i zautomatyzowanie procesów to niewątpliwie wielkie korzyści dla każdej firmy.

Naszą misją jest wdrażanie projektów, które pomogą naszym klientom w osiąganiu najwyższych szczytów biznesowych, poprzez robotyzację, automatyzację i unowocześnianie swoich firm. Nasza oferta jest bardzo szeroka, jednak najważniejsze dla nas jest indywidualne podejście oraz spersonalizowane rozwiązanie dla potrzeb klienta.

Informacje dodatkowe

Park maszynowy

Firma posiada tokarki CNC 3 osiowe, 5 osiowe.

Tokarki CNC.

Wypalanie laserowe blach.

Stalowe konstrukcje wielkogabarytowe.

 

Osoba kontaktowa Krzysztof Breguła
Ulica ul. Legionów 83A
Miasto Czechowice-Dziedzice
Kod pocztowy 43-502
Telefon komórkowy +48 600 010 754
Województwo śląskie
Email biuro@k2-robots.com
Strona internetowa https://k2-robots.com/

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

FABER CNC
Zakłady Metalowe „Postęp” S.A.
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.
MD Polonia Sp. z o.o.
Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o.
METCHEM Sp. z o.o.