CELO Polska Sp. z o.o.

CELO Polska Sp. z o.o.

Opis

CELO Screws Technology  jest globalną firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją wkrętów technicznych do zastosowań przemysłowych. CELO dostarcza wkręty do firm przemysłowych z branży motoryzacyjnej, elektroniki użytkowej, sprzętu gospodarstwa domowego, elektrycznej na całym świecie. Założona w 1963 roku firma zatrudnia 360 specjalistów na całym świecie z dużym doświadczeniem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań. Poprzez nasze centra logistyczne, biura sprzedaży i zakłady produkcyjne w Europie, Ameryce Północnej i Azji, jesteśmy w pełni zaangażowani w dostarczanie naszego doświadczenia w zakresie rozwiązań mocujących na całym świecie.

Informacje dodatkowe

Park maszynowy

Proces produkcyjny CELO obejmuje kucie na zimno, walcowanie, obróbkę cieplną, powlekanie i kontrolę.

Stosujemy najbardziej zaawansowaną technologię formowania na zimno w maszynach typu 1 Die 2Blow, 2Dies 3Blows oraz wielofunkcyjnych maszynach (do pięciu etapów formowania).

Własna linia do powlekania organicznego pozwala na nakładanie powłok z płatków cynkowo-aluminiowych w pełni dostosowanych do konfiguracji produktu i specyfikacji klienta.

Wdrożyliśmy w naszych zakładach najnowocześniejsze technologie w zakresie kontroli optycznej i laserowej 3D na 100% partii produkcyjnych, które pozwalają nam na wykrycie wszelkich usterek w zakresie 360º i gwarantują zgodność produkowanych komponentów.

Poszczególne procesy są zintegrowane w systemie zarządzania, który pozwala nam monitorować wszystkie operacje produkcyjne w czasie rzeczywistym i optymalizować efektywność zasobów produkcyjnych naszego zakładu.

Oferta produkcyjna i usługowa

CELO projektuje i wytwarza na zamówienie produkty do elementów plastikowych i metalowych, w tym dla tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem, odlewów ciśnieniowych z aluminium, zamaku i magnezu oraz cienkich blach.

Nasz asortyment obejmuje wkręty samoformujące gwint TAPTITE 2000® do stali i stopów lekkich, FASTITE®2000™ do cienkich blach, wkręty samogwintujące REMFORM®II HS™ do tworzyw sztucznych wzmocnionych; systemy napędowe TORX PLUS® oraz wkręty metryczne MAThread®.

Nasi Inżynierowie aplikacji ściśle współpracują z klientami w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań w zakresie mocowań, optymalizując projekt i wydajność montażu, aby osiągnąć cele poprzez redukcję kosztów i poprawę efektywności.

Certyfikaty IATF 16949, ISO 14001, ISO 9001
Osoba kontaktowa Gabriela Werner / Łukasz Wojtczak
Ulica ul. Poprzeczna 50
Miasto Konstantynów Łódzki
Kod pocztowy 95-050
Telefon stacjonarny +48 42 250 54 43
Telefon komórkowy +48 516 144 568
Województwo łódzkie

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Ulter-Sport Sp. z o.o.
Bulten Polska S.A.
DAM-ROB Sp. z o.o. Sp. K.
Shot Blasting Sp. z o.o.
KLG Sp. z o.o.
Stansefabrikken Automotive