Hicron Sp. z o.o.

Hicron Sp. z o.o.

Opis

Wśród partnerów SAP w Europie wyróżniamy się kompetencjami we wdrażaniu systemów SAP w branży motoryzacyjnej: dla producentów pojazdów, importerów, dealerów, a także producentów części do pojazdów oraz usługodawców. Od 2006 roku wspieramy tę branżę w realizacji strategicznych planów rozwojowych, służąc nie tylko wiedzą na temat rozwiązań SAP, ale przede wszystkim doradztwem jak mogą się one przełożyć się na wzrost efektywności działania.

Otrzymaliśmy wyróżnienie SAP Recognized Expertise w sektorze motoryzacyjnym, przyznawane partnerom SAP odznaczających się kompetencjami, wieloma referencjami i doświadczeniem w branży.

Informacje dodatkowe

Oferta produkcyjna i usługowa

Wdrożenia SAP S4HANA
Wdrażając systemy SAP u dostawców branży motoryzacyjnej kładziemy ogromny nacisk na obszary związane z logistyką: SD (Sprzedaż i Dystrybucja) oraz jej część LE-TRA (Funkcjonalność Transportu), MM (Gospodarka Materiałowa), WM (Gospodarka Magazynowa), PP (Planowanie Produkcji), QM (Zarządzanie Jakością)

Szczególny nacisk kładziemy na rozwiązania wspierające zarządzanie procesem produkcji.

Dostawcom Automotive oferujemy wdrożenie kokpitów i raportów logistycznych dających możliwości sprawdzenia i potwierdzenia czasu dostawy, daty produkcji czy aktualnego miejsca towaru ‚in transit’, co ma ogromne znaczenie dla skutecznej komunikacji i przepływu informacji między dostawcą automotive a odbiorcą - producentem pojazdów lub importerem.

Rollouty
Z powodzeniem od lat realizujemy projekty przeniesienia systemów SAP z centrali firmy Automotive do oddziałów/spółek zagranicznych – posiadamy własną metodykę rolloutów obejmującą podejście do przygotowania template’u.

Zarządzanie etykietami i opakowaniami
Mamy doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań typu tagi RFID, etykiety do identyfikacji, kontroli i śledzenia wyrobów i partii, optymalizację i wdrażanie globalnych procesów zarządzania etykietami.

Systemy EDI
Znamy wymagania firm branży automotive odnośnie systemów EDI i doskonale rozumiemy, że dobrze skonfigurowany system sprawnie obsługujący wymianę dokumentów: faktur, zamówień, zgłoszeń i reklamacji itp.

Certyfikaty OHSAS 18001 / PN-N-18001
Osoba kontaktowa Michał Staroń
Ulica ul. Gwiaździsta 62
Miasto Wrocław
Kod pocztowy 53-413
Telefon stacjonarny +48 71 77 60 300
Telefon komórkowy +48 600 061 707
Województwo dolnośląskie
W kategoriach: Logistyka,Kontrola jakości,

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Bodycote Polska Sp. z o.o.
BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
DAM-ROB Sp. z o.o. Sp. K.
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.
Stjorsen Polska
Lüttgens Polska Sp. z o.o. Sp.k.