Automotive CEE Day 2020
Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)

P.P.H.U. Rego Sp. z o.o.

P.P.H.U. Rego Sp. z o.o.

Opis

Zarys działalności

P.P.H.U. Rego Sp. z o.o. zajmuje się lakierowaniem detali z tworzyw sztucznych (m.in. PC, PC+ABS, ABS, PA, PBT, PP) oraz metalowych (m.in. stal, aluminium, miedź). Lakierowane przez nas detale można znaleźć głównie w produktach branż RTV/AGD oraz motoryzacyjnej. Wykonujemy usługi lakierowania metodą natrysku z wykorzystaniem farb i lakierów rozpuszczalnikowych tj. chemoutwardzalnych jak i wodorozcieńczalnych. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii nie ma dla nas projektów niewykonalnych.

Oferujemy lakierowanie detali w pełnej gamie kolorów. Korzystając z produktów europejskich potentatów gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, powtarzalność oraz stabilność procesu. Lakierujemy detale za pomocą lakieru transparentnego oraz w różnego typu kolorach akrylowych, metalicznych, niepalnych zgodnie z normą EN45545, żaroodpornych, antybakteryjnych, soft itd. zarówno w technologii jedno, dwu lub trzywarstwowej. Posiadamy również technologię lakierowania antygrafiti tj. odporną na zabrudzenia naniesione przez spray czy flamaster. Będąc w ciągłym kontakcie z najlepszymi dostawcami farb i lakierów gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług. Każdy projekt traktujemy indywidualnie w związku z czym jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania Klienta. Dzięki ponad piętnastoletniemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość wykonywania usług.

Historia

Spółka P.P.H.U. REGO z siedzibą w Nowej Wsi, gmina Wronki jest firmą rodzinną powstała w 2004 roku. Przedmiotem naszej działalności jest lakierowaniem detali z tworzyw sztucznych (m.in. PC, PC+ABS, ABS, PA, PBT, PP) oraz metalowych (m.in. stal, aluminium, miedź). Lakierowane przez nas detale można znaleźć głównie w produktach branż RTV/AGD oraz motoryzacyjnej.

W 2008 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie lakierowania detali z tworzyw sztucznych z wiodącym przedstawicielem branży RTV/AGD w Europeir tj. firmą Amica Wronki S.A. (w portfolio Grupy Amica znajdują się również zagraniczne marki Gram, Hansa i CDA).

W 2009 roku rozszerzyliśmy działalność o lakierowanie detali dla przedsiębiorców branży motoryzacyjnej dzięki czemu lakierowane przez nas detale można znaleźć do produktach m. in. Solaris Bus and Coach S.A., Volvo Polska Sp. z o.o., Scania Polska S.A., MAN Truck & Bus AG, PESA Bydgoszcz SA, MODERTRANS POZNAŃ Sp. z o.o., Carris Lisboa.

Równocześnie poszerzaliśmy współpracę z potentatami branży RTV/AGD tj. Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o. o., Amica Wronki S.A., LG Electronics Wrocław Sp. z o.o., Indesit Company Polska Sp. z o.o.

W 2013 r. rozpoczęliśmy proces restrukturyzacji i modernizacji zakładu produkcyjnego czego efektem jest wybudowanie nowej hali magazynowej, dwóch magazynów zewnętrznych, dwóch kabin lakierniczych, trzech suszarni elektrycznych, a także kompleksowy remont pozostałych hal produkcyjnych.

W 2017 r. zrealizowaliśmy kolejny etap procesu modernizacji przedsiębiorstwa który polegał na wymianie jednej z kabin lakierniczych na nowoczesną kabinę wyposażoną w system chłodzenia wyparnego, nawilżania oraz rekuperacji.

W dniach 20/21.12.2017 P.P.H.U. Rego Sp. z o.o. jako jedna z pierwszych lakierni przemysłowych w Polsce przeszyła pozytywnie procedurę audytową pod kątem zgodności Systemu Zarządzania Jakością z normą PN-EN ISO 9001:2015 (czego potwierdzeniem jest certyfikat zgodności wydany przez jednostkę certyfikującą TÜV Nord Polska)

Informacje dodatkowe

Park maszynowy

P.P.H.U. Rego Sp. z o.o. wykonuje usługi lakierowania metodą natrysku z wykorzystaniem farb i lakierów rozpuszczalnikowych tj. chemoutwardzalnych jak i wodorozcieńczalnych.

W skład naszego parku maszynowego wchodzą m. in. dwie w pełni profesjonalne, sterowane elektronicznie kabiny lakiernicze, dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać najwyższą jakość i powtarzalność produkcji. Pierwsza z nich została uruchomiona w sierpniu 2017 r. Jest to kabina lakiernicza bezpyłowa, skonstruowana, wyprodukowana i dostrojona indywidualnie do potrzeb naszej produkcji. Posiada między innymi system chłodzenia wyparnego, system nawilżania i rekuperacji. Druga kabina została uruchomiona w sierpniu 2019 r. Również jest to kabina lakiernicza bezpyłowa, skonstruowana, wyprodukowana i dostrojona indywidualnie do potrzeb naszej produkcji. Dodatkowo w procesie lakierniczym wykorzystujemy wykonane na nasze indywidualne zamówienie trzy suszarnie elektryczne sterowane za pomocą osprzętu firmy Siemens. Posiadamy także dwie myjki ultradźwiękowe wchodzące w skład procesu przygotowania do lakierowania detali z aluminium (wytrawiania).

Na skutek rosnących oczekiwań naszych Klientów, kładziemy duży nacisk na odpowiednio dobrany do materiału proces oczyszczania, wstępnej i końcowej obróbki elementów, jak również zachowania maksymalnej czystości we wszystkich pomieszczeniach lakierni.

Dzięki połączeniu produktów najwyższej jakości, odpowiednio dobranym procesom produkcyjnym, najwyższej jakości sprzętowi lakierniczemu gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania Klienta.

Oferta produkcyjna i usługowa

P.P.H.U. Rego Sp. z o.o. zajmuje się lakierowaniem detali z tworzyw sztucznych (m.in. PC, PC+ABS, ABS, PA, PBT, PP) oraz metalowych (m.in. stal, aluminium, miedź). Lakierowane przez nas detale można znaleźć głównie w produktach branż RTV/AGD oraz motoryzacyjnej. Wykonujemy usługi lakierowania metodą natrysku z wykorzystaniem farb i lakierów rozpuszczalnikowych tj. chemoutwardzalnych jak i wodorozcieńczalnych.

Oferujemy lakierowanie detali w pełnej gamie kolorów. Lakierujemy detale za pomocą lakieru transparentnego oraz w różnego typu kolorach akrylowych, metalicznych, niepalnych zgodnie z normą EN45545, żaroodpornych, antybakteryjnych, soft itd. zarówno w technologii jedno, dwu lub trzywarstwowej. Posiadamy również technologię lakierowania antygrafiti tj. odporną na zabrudzenia naniesione przez spray czy flamaster.

Proces lakierowania składa się z wielu etapów. W pierwszej kolejności kładziemy duży nacisk na odpowiednio dobrany do materiału proces oczyszczania, wstępnej i końcowej obróbki elementów. Istotne jest również zachowania maksymalnej czystości we wszystkich pomieszczeniach lakierni. Lakierowanie odbywa się wyłącznie w profesjonalnych kabinach lakierniczych przez wykwalifikowany i przeszkolony personel. Po zakończeniu lakierowania rozpoczyna się procedura suszenia i sezonowania która realizowana jest w jednej z trzech profesjonalnych suszarniach elektrycznych. Zwieńczeniem proces usługi lakierowania jest wyjściowa kontrola jakości i pakowanie detali przed wysyłką do Klienta. W celu spełnienia wymagań najbardziej wymagających Klientów pracownicy P.P.H.U. Rego Sp. z o.o. kontrolują 100% produkcji. W zależności od ustaleń z Klientem kontrola jakości może obejmować również wykonanie specjalistycznych testów.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie w związku z czym jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania Klienta. Dzięki ponad piętnastoletniemu doświadczeniu oraz wykorzystywaniu najlepszych produktów na rynku gwarantujemy najwyższą jakość wykonywania usług.

 

Zakres działalności

 1. Lakierowanie detali z tworzy sztucznych:
  • Detale dla branży RTV/AGD:
   • Detale dla kuchenek np. uchwyty, wsporniki, pokrętła.
   • Detale dla pralek np. blaty, panele, okna wkładu, szuflady.
   • Detale dla lodówek np. dyspensery, uchwyty, pokrętła, listwy.
   • Detale dla zmywarek np. panele, szuflady.
   • Detale do pozostałych produktów np. przyciski, zatrzaski, osłony.
  • Detale dla branży motoryzacyjnej:
   • Detale dla samochodów osobowych np. osłony, wkładki lamp.
   • Detale dla samochodów ciężarowych np. elementy fotela, osłony.
   • Detale dla autobusów np. elementy foteli, osłony, podłokietniki, uchwyty.
   • Detale do tramwajów i pociągów np. elementy foteli, osłony, podłokietniki, uchwyty.
  • Detale dla branży elektrotechnicznej np. elementy lamp, elementy kontaktów, osłony, obudowy.
  • Detale dla branży meblarskiej np. uchwyty, nóżki, zaślepki.
  • Inne
 2. Lakierowanie detali metalowych:
  • Detale dla branży RTV/AGD:
   • Elementy z żeliwa np. ruszty żeliwne
   • Ozdobne elementy z aluminium np. pokrętła aluminiowe, listwy ozdobne
   • Ozdobne elementy ze stali np. pokrętła, uchwyty, zawiasy
  • Detale dla branży motoryzacyjnej:
   • Elementy zewnętrzne i wewnętrzne samochodów
   • Elementy zewnętrzne i wewnętrzne autobusów
  • Inne
Certyfikaty ISO 9001
Osoba kontaktowa Krystian Jaskuła
Ulica Górna 19
Miasto Nowa Wieś
Kod pocztowy 64-510
Telefon komórkowy +48 503 581 278
Województwo wielkopolskie
Strona internetowa https://www.regowronki.pl

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Paks'D Sp. z o.o.
Metalsprzęt.pl
 PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
IceTech Polska Sp. z o. o.
3M Poland Sp. z o.o.
ARENA COMET SCS Polska Sp. z o.o.