bekuplast S.A.

 bekuplast S.A.

Opis

Grupa bekuplast jest jednym z wiodących europejskich producentów opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych. Główna siedziba grupy znajduje się w Ringe w Dolnej Saksonii, w pobliżu holenderskiej granicy. Rocznie produkuje się tu ponad 18 milionów artykułów na powierzchni zakładowej wynoszącej około 115.000 m2. Międzynarodowa działalność wspierana jest przez spółki zależne znajdujące się na terenie Niemiec, Holandii i Polski.

Wiemy, jak istotne jest magazynowanie oraz transport towarów, dlatego oferujemy szeroki asortyment produktów. Niezależnie od tego, czy będzie to VDA-KLT, pojemnik na pieczywo, mięso, warzywa, czy składany pojemnik, z nami znajdziesz odpowiednie rozwiązanie - pojemnik Euro do każdego typu zastosowania.

Informacje dodatkowe

Oferta produkcyjna i usługowa

Seria pojemników VDA-KLT
Seria pojemników VDA-KLT jest dedykowana specjalnie na potrzeby procesów logistycznych w branży motoryzacyjnej. bekuplast jako certyfikowany producent oferuje pojemniki serii VDA-R-KLT i VDA-RL-KLT, zgodne z oficjalnymi zaleceniami VDA 4500 i 4504. 
Seria pojemników VDA-RL-KLT

Pojemniki z serii RL-KLT charakteryzują się gładkim dnem z otworami odpływowymi. Pojemniki serii VDA-R-KLT mają dno ze stopkami, które stanowią stabilną podstawę i umożliwiają układanie pojemników w stos.
Pojemnik VDA-KLT jest standardem dla logistyki w produkcji samochodów i przemysłu dostawców. Seria pojemników została opracowana zgodnie z wymaganiami przemysłu motoryzacyjnego w celu optymalizacji łańcucha logistycznego między producentem samochodów, a przemysłem dostawców. VDA-KLT spełniają wysokie wymagania jakościowe oraz standard VDA (stowarzyszenia przemysłu motoryzacyjnego – Verband der Automobilindustrie). Pojemniki KLT są używane przede wszystkim w przemyśle motoryzacyjnym, jednak są one również wykorzystywane w wielu innych sektorach przemysłu.

Certyfikaty ISO 14001, ISO 9001
Ulica ul. Chopina 15
Miasto Łaziska Górne
Kod pocztowy 43-170
Telefon stacjonarny +48 32 224 35 20
Województwo śląskie
Email info@bekuplast.pl
Strona internetowa https://www.bekuplast.pl

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

DAGA Sp. z o.o.
ANT Solutions Sp. z o.o.
QualityHUB24
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
PW TYREX Sp. z o.o.
GREG-PLAST