Radpol S.A.

Radpol S.A.

Opis

RADPOL S.A. to wiodący producent i dostawca kompleksowych rozwiązań elektroizolacyjnych w technologii termokurczliwej oraz w zakresie łączenia kabli i przewodów. 

Informacje dodatkowe

Park maszynowy

Radpol stosuje unikalną technologię wykorzystania na skalę przemysłową akceleratorów elektronowych do sieciowania rur i akcesoriów termokurczliwych, jako jedna z niewielu firm europejskich. Posiadamy akceleratory elektronowe o energii 2,5 MeV i 4,5 MeV. W ramach centrum obróbczego Radpol S.A. świadczy kompleksowe usługi obróbki metali. Dysponujemy nowoczesnym sterowanym numerycznie parkiem maszynowym.

Oferta produkcyjna i usługowa

Rury termokurczliwe cienkościenne, Rury termokurczliwe cienkościenne z klejem, Rury termokurczliwe cienkościenne do nadruku termotransferowego, Rury termokurczliwe cienkościenne samogasnące  bezhalogenowe, Rury termokurczliwe ultra cienkie, Rury termokurczliwe elastomerowe, Końcówki kablowe proste i kątowe, Końcówki kablowe izolowane, Złączki kablowe do łączenia przewodów, Listwy 12-torowe, Opaski kablowe, Uchwyty do mocowania kabli, Taśmy elektroizolacyjne.

Certyfikaty ISO 14001, ISO 9001
Osoba kontaktowa Robert Roszak - Dyrektor Sprzedaży Krajowej
Ulica ul. Batorego 14
Miasto Człuchów
Kod pocztowy 77-300
Telefon stacjonarny +48 59 834 22 71
Telefon komórkowy +48 505 691 750
Województwo kujawsko-pomorskie
Email oferty@radpol.com.pl
Strona internetowa https://www.radpol.eu/pl

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Plastoplan Polska Sp. z o.o.
Shot Blasting Sp. z o.o.
PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
Sigfox Poland Sp. z o.o.
Etyfol
ELTEK Poland Sp. z o.o.