Georg Utz (do 31 grudnia 2019)
Stokvis Tapes (do 8 styczeń 2020)
MotoSolutions do 27.11
GALWANO PARTNERS do 03.02.2020
VIA (do 31 grudnia 2019 r.)
MTM (do 10. stycznia 2020)
TUV SUD (do 30 listopada 2019 r.)
ITA do 31.01.2020

RGH Rubber & Plastics Ltd

 RGH Rubber & Plastics Ltd

Opis

Założona w 1986 r. Firma RGH stała się jednym z wiodących producentów taśm samoprzylepnych i piankowych w Europie. Nasza rodzinna firma specjalizuje się w produkcji rozwiązań „szytych na miarę”, aby zaspokoić indywidualne potrzeby klientów w zakresie uszczelniania, klejenia, amortyzacji, wibracji i filtracji.

Jako jedna z wiodących konwerterów taśm samoprzylepnych i pianek w Wielkiej Brytanii, RGH specjalizuje się w produkcji rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

RGH projektuje i produkuje komponenty z szerokiej gamy produktów, aby za pierwszym razem stworzyć odpowiednie rozwiązanie dla danego zastosowania. Nasze produkty o wysokiej jakości są produkowane przy użyciu rejestru systemu zarządzania zgodnego z normami jakości TS16949 i EN ISO9001 i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy uznawani za innowacyjnego partnera biznesowego.

Jesteśmy dumni z naszych wysokich standardów obsługi klienta, gdzie nasi pracownicy są odpowiedzialni zarówno za dostarczanie zamówionych produktów, jak i za zapewnienie, że klient uzyska optymalną wydajnośći oraz jakość z tych produktów przez cały czas.

Naszym nadrzędnym celem w każdym momencie jest opracowanie rozwiązania najwyższej jakości, które sprawuje się znakomicie i jest dostarczane na czas; wszystko w efektywnej strukturze kosztów.

Informacje dodatkowe

Park maszynowy

Frezarka ploter cyfrowy CNC 2D,Krajarka rolek CNC, Krajarka rolkowa die cut, Podgrzewany laminator, Automotyczna prasa CNC, , Wykrawarka rotacyjna, Wykrawarka CNC - automatyczna prasa głowicowa, Prasy ręczne, Gilotyna, Laboratorium

Oferta produkcyjna i usługowa

RGH konwertuje duży zakres specjalistycznych materiałów zaprojektowanych specjalnie dla przemysłu motoryzacyjnego, aby pomóc w redukcji hałasu i wibracji. Zapotrzebowanie na nowoczesne samochody o cichszych silnikach zwiększa szanse kierowców na usłyszenie irytujących pisków, niechcianych odgłosów i wibracji. Coraz większe zapotrzebowanie na komfort w samochodach oznacza, że te dźwięki muszą zostać wyeliminowane.

Materiały RGH właśnie to robią.
 
Wszystkie materiały mogą być dostarczane w wielu formatach, w tym w rolkach, paskach, podkładkach lub elementach wykrawanych matrycowo i prezentowane w sposób umożliwiający ich szybkie i łatwe nakładanie.

RGH przekształca pełną gamę specjalistycznych tkanin, pianek i taśm klejących zaprojektowanych specjalnie dla przemysłu motoryzacyjnego, aby pomóc w redukcji hałasu.

Co robimy: uszczelnianie,  tłumienie, amortyzacja, klejenie,  izolowanie, wypełnienia pustych przestrzeni - opakowania

Certyfikaty IATF 16949, ISO 9001
Osoba kontaktowa Mariusz Zawadzki
Ulica Acorn House Oak Insutrial Park Great Dunmow Essex CM6 1XN
Miasto Great Dunmow
Kod pocztowy CM6 1 XN
Telefon stacjonarny +44 1371 875941
Telefon komórkowy +48 510 744 431
Strona internetowa http://www.rghrubber.pl

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

MOCAP
GABEC
Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.k.
MTM CEE Sp. z o.o. Sp.k.
 bekuplast S.A.
Takoni Sp. z o.o.