GEORG UTZ
Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
VIA
Aalberts
CABKA

Automatyk/Specjalista ds. automatyki

Opis

SITECH Sp. z o.o. jest firmą należącą do koncernu Volkswagen. Specjalizuje się w produkcji metalowych stelaży siedzisk samochodowych do wybranych modeli samochodów takich marek jak: Volkswagen, ‎Audi, Volkswagen Samochody Użytkowe, Skoda, Seat oraz Porsche.

Nasza firma została założona w 1998 roku w Polkowicach przez spółki Volkswagen AG oraz KWD GmbH. Firmę SITECH Sp. z o.o. tworzą trzy zakłady produkcyjne – w Polkowicach, Głogowie oraz od 2016 roku we Wrześni, a także Biura Badań i Rozwoju w Polkowicach i we Wrocławiu.

Grupa SITECH ma ponadto swoje zakłady w Niemczech (zakłady w Wolfsburgu i Emden, Biura Badań i Rozwoju w Wolfsburgu i Ingolstadt) oraz Chinach (SITECH Dongchang). Od 2003 roku firma Volkswagen AG przejęła 100% udziałów w SITECH Sp. z o.o. Prowadzimy działalność na terenie Polski, a nasze produkty trafiają na rynek globalny, m.in. do Czech, Hiszpanii, Argentyny, Niemiec, Rosji, RPA, Chin, Słowacji, Węgier.

Jesteś doświadczonym pracownikiem, ekspertem w swojej dziedzinie? Chcesz się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje? A może szukasz nowych wyzwań i możliwości? Jeżeli tak, zapoznaj się z naszą ofertą pracy!

Miejsce pracy: Głogów (umowa o pracę)

Główne zadania:
  • ciągła praca nad doskonaleniem technologii i procesów produkcyjnych przy użyciu metod 5S/TPM itp.,
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w celu optymalizacji prac urządzeń jak również kosztów ich utrzymania,
  • nadzorowanie dokumentacji technicznych - tworzenie i nadzorowanie instrukcji UR,
  • wprowadzenie nowych technik w obszarze istniejącej technologii,
  • współpraca oraz nadzór nad firmami zewnętrznymi,
  • usuwanie usterek, szkolenie pracowników..
Wymagania:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie należącej do największego europejskiego producenta samochodów Volkswagen AG,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • możliwość zdobycia interesujących doświadczeń,
  • indywidualne możliwości rozwoju zawodowego,
  • kontakt z nowymi technologiami,
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych (finansowe, pozafinansowe),
  • elastyczny czas pracy, home office,
  • opiekę medyczną, pakiet sportowy.

APLIKUJ: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=da8451257bc545f1ac4f539d1584626a

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Shot Blasting Sp. z o.o.
MM Systemy Sp. z o.o.
Stansefabrikken Automotive
Craemer GmbH
Lüttgens Polska Sp. z o.o. Sp.k.
FABER CNC