Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Myzer (do 15.05.2021)
Grafe (do 17.12.2020)
VIA (do 31.12.2020)
Solar (do 25 czerwca2021)
Icetech (do 21.10.2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
Marco otrzymała kolejną nominację w koncernie Volkswagen. Tym razem specjalistyczne etykiety informujące o właściwym ciśnieniu w oponach trafią do modelu Volkswagen Tharu.

Obecnie model Volkswagen Tharu jest produkowany w fabryce w Chinach. Od 2020 r. będzie także montowany w Rosji (zakład w Kałudze) oraz w Argentynie i Meksyku.

 

Lista koncernów, które zaufały i doceniły produkty Marco rośnie w szybkim tempie. 7 października br. firma otrzymała najwyższe krajowe wyróżnienie - Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP w kategorii Odpowiedzialny Biznes.

vw


Poza produkcją specjalistycznych i wysokojakościowych etykiet stosowanych we wszystkich gałęziach przemysłu firma prężnie działa również na rzecz lokalnej społeczności. Założona w 2016 roku Fundacja MarcoPomaga pomogła już wielu rodzinom z województwa śląskiego, a pracownicy firmy aktywnie angażują się w działalność charytatywną.

Firma Marco sp. z o.o. od blisko 20 lat prężnie rozwija się w obszarze produkcji komponentów znakowania i identyfikacji produktów.

Innowacyjny park maszyn i nowoczesne laboratorium pozwalają firmie tworzyć produkty, które dzięki swojemu zaawansowaniu spełniają nawet najbardziej wygórowane wymagania klientów. Do szerokiej gamy produktów należą m.in. listwy i etykiety dekoracyjne, wycinane taśmy dwustronnie klejące czy uszczelki piankowe.

Autorski sposób zarządzania organizacji, który skupia się na ciągłym doskonaleniu, rozwoju i eliminacji strat oraz wprowadzony w całej firmie system 5S są gwarantem najwyższej jakości, elastyczności i profesjonalnej obsługi klienta. Firma posiada certyfikowany system zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001 i standardem IATF 16949, który dedykowany jest dostawcom branży motoryzacyjnej.

Oprócz działalności biznesowej, firma znana jest ze swojego zaangażowania w działalności na rzecz lokalnej społeczności.

0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

EUROTOM Sp. z o.o.
Pöppelmann GmbH & Co. KG Kunststoffwerk-Werkzeugbau
PHU BOMI Michalina Kołcz
Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Holzverpackung Hüfingen Sp. z o.o.
TRAZMET Lager Technik Sp. z o.o.