Georg Utz (do 31 grudnia 2019)
Stokvis Tapes (do 8 styczeń 2020)
GALWANO PARTNERS do 03.02.2020
VIA (do 31 grudnia 2019 r.)
MTM (do 10. stycznia 2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
ITA do 31.01.2020
Marco otrzymała kolejną nominację w koncernie Volkswagen. Tym razem specjalistyczne etykiety informujące o właściwym ciśnieniu w oponach trafią do modelu Volkswagen Tharu.

Obecnie model Volkswagen Tharu jest produkowany w fabryce w Chinach. Od 2020 r. będzie także montowany w Rosji (zakład w Kałudze) oraz w Argentynie i Meksyku.

 

Lista koncernów, które zaufały i doceniły produkty Marco rośnie w szybkim tempie. 7 października br. firma otrzymała najwyższe krajowe wyróżnienie - Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP w kategorii Odpowiedzialny Biznes.

vw


Poza produkcją specjalistycznych i wysokojakościowych etykiet stosowanych we wszystkich gałęziach przemysłu firma prężnie działa również na rzecz lokalnej społeczności. Założona w 2016 roku Fundacja MarcoPomaga pomogła już wielu rodzinom z województwa śląskiego, a pracownicy firmy aktywnie angażują się w działalność charytatywną.

Firma Marco sp. z o.o. od blisko 20 lat prężnie rozwija się w obszarze produkcji komponentów znakowania i identyfikacji produktów.

Innowacyjny park maszyn i nowoczesne laboratorium pozwalają firmie tworzyć produkty, które dzięki swojemu zaawansowaniu spełniają nawet najbardziej wygórowane wymagania klientów. Do szerokiej gamy produktów należą m.in. listwy i etykiety dekoracyjne, wycinane taśmy dwustronnie klejące czy uszczelki piankowe.

Autorski sposób zarządzania organizacji, który skupia się na ciągłym doskonaleniu, rozwoju i eliminacji strat oraz wprowadzony w całej firmie system 5S są gwarantem najwyższej jakości, elastyczności i profesjonalnej obsługi klienta. Firma posiada certyfikowany system zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001 i standardem IATF 16949, który dedykowany jest dostawcom branży motoryzacyjnej.

Oprócz działalności biznesowej, firma znana jest ze swojego zaangażowania w działalności na rzecz lokalnej społeczności.

0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

3M Poland Sp. z o.o.
ZEM Sp. z o.o.
Essentra Sp. z o. o.
Metalsprzęt.pl
 A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.
KNAUF Industries Polska Sp. z o.o.