Stokvis Tapes
VIA
Marco otrzymała kolejną nominację w koncernie Volkswagen. Tym razem specjalistyczne etykiety informujące o właściwym ciśnieniu w oponach trafią do modelu Volkswagen Tharu.

Obecnie model Volkswagen Tharu jest produkowany w fabryce w Chinach. Od 2020 r. będzie także montowany w Rosji (zakład w Kałudze) oraz w Argentynie i Meksyku.

 

Lista koncernów, które zaufały i doceniły produkty Marco rośnie w szybkim tempie. 7 października br. firma otrzymała najwyższe krajowe wyróżnienie - Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP w kategorii Odpowiedzialny Biznes.

vw


Poza produkcją specjalistycznych i wysokojakościowych etykiet stosowanych we wszystkich gałęziach przemysłu firma prężnie działa również na rzecz lokalnej społeczności. Założona w 2016 roku Fundacja MarcoPomaga pomogła już wielu rodzinom z województwa śląskiego, a pracownicy firmy aktywnie angażują się w działalność charytatywną.

Firma Marco sp. z o.o. od blisko 20 lat prężnie rozwija się w obszarze produkcji komponentów znakowania i identyfikacji produktów.

Innowacyjny park maszyn i nowoczesne laboratorium pozwalają firmie tworzyć produkty, które dzięki swojemu zaawansowaniu spełniają nawet najbardziej wygórowane wymagania klientów. Do szerokiej gamy produktów należą m.in. listwy i etykiety dekoracyjne, wycinane taśmy dwustronnie klejące czy uszczelki piankowe.

Autorski sposób zarządzania organizacji, który skupia się na ciągłym doskonaleniu, rozwoju i eliminacji strat oraz wprowadzony w całej firmie system 5S są gwarantem najwyższej jakości, elastyczności i profesjonalnej obsługi klienta. Firma posiada certyfikowany system zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001 i standardem IATF 16949, który dedykowany jest dostawcom branży motoryzacyjnej.

Oprócz działalności biznesowej, firma znana jest ze swojego zaangażowania w działalności na rzecz lokalnej społeczności.

0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

LINEX Sp. z o.o.
T.ERRE POLSKA Sp. z o.o.
WAMECH P. A. WĄSIK Sp. J.
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.
FORTY Sp. J. A. Korczyński, M. Tytkowska
Zakłady Metalowe „Postęp” S.A.