Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
1LOGISTICS ŻURALSKI
Manutan
CABKA
VIA
Aalberts
Gotec
Sigfox
robohakaton
W czasie trwania pandemii COVID-19 z większym naciskiem patrzymy na sprawy bezpieczeństwa osób w zakładach produkcyjnych, które mogą być narażone na zakażenie wirusem.

Większość firm przestawiła się na pracę zdalną, jednak pracownicy produkcyjni, logistyki czy utrzymania ruchu nie mają takiej możliwości. Wejście do zakładu pracy po potwierdzeniu prawidłowej, dopuszczalnej temperatury ciała to obecnie standardowy i absolutnie wymagany proces.

- Wychodząc naprzeciw nowym wymaganiom wprowadziliśmy do naszej oferty produkt, który opracowaliśmy wraz z naszym partnerem technologicznym - mówi Łukasz Kondel z firmy Prokontech.Tym rozwiązaniem jest kabina do automatycznego pomiary temperatury. Całkowity czas pomiaru jednej osoby to 2 sekundy.

- Pomiar wykonywany jest automatycznie. Zielone światło potwierdza prawidłową temperaturę ciała a w przeciwnym przypadku sygnalizacja światłem czerwonym wraz z sygnałem dźwiękowym będzie informować nas o przekroczeniu dopuszczalnej normy - mówi Łukasz Kondel.

Możliwość identyfikacji pracowników za pomocą karty RFID i prowadzenie statystyk. Pierwsze egzemplarze kabin zostały już zamontowane w zakładach produkujących komponenty motoryzacyjne.

prokontech kabina1 prokontech kabina1


Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników i zapobiegaj przestojom zakładu.

Dokonuj bezkontaktowego, automatycznego pomiaru temperatury swoich pracowników z użyciem naszej kabiny.

Dzięki temu szybko i sprawnie ograniczysz ryzyko rozprzestrzeniania ewentualnych zachorowań w zakładzie do minimum.

Pełna informacja o kabinie.

Kontakt:

PROKONTECH
ul. Ks. Londzina 47, 43-300 Bielsko-Biała
tel. +48 33 845 72 41
kom. + 48 797 388 880
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Heute Service Sp. z o.o.
Craemer GmbH
TM LagerTechnik
1Logistics Żuralski Sp. z o.o.
 PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.