Manutan
1LOGISTICS ŻURALSKI
1LOGISTICS ŻURALSKI
Stokvis Tapes
Aalberts
CABKA
VIA
robohakaton
Gotec
Sigfox
Epidemia koronawirusa wymusza na przedsiębiorcach podejmowanie wielu nowych decyzji. Jak się okazuje, niektóre z nich mogą pomóc w walce z rozprzestrzenieniem się zagrożenia.

Jednym z takich przykładów jest uruchomienie produkcji przyłbic ochronnych, czyli najnowszego produktu w klasie Etisoft Personal Protection.

Wykorzystano dotychczasowe zasoby
Do produkcji przyłbicy wykorzystany został dotychczasowy park maszynowy dostępny w ramach Grupy Etisoft. Procesy sztancowania, druku, montażu i pakowania wykonywane są w fabrykach zlokalizowanych w całej Polsce. Większość komponentów wytwarzana jest na miejscu z profesjonalnych materiałów pochodzących od renomowanych producentów.

Przyłbica ochronna - trwała i funkcjonalna
Poliwęglan zastosowany do produkcji szyby w przyłbicy jest jednym z najbardziej odpornych tworzyw sztucznych. Właśnie dlatego odpowiednie użytkowanie zapewni długotrwałą eksploatację produktu ochronnego. Dodatkowym atutem jest funkcja unoszenia i opuszczania przyłbicy na zawiasie. Prostota wykonania pozwala na szybki i intuicyjny montaż i demontaż produktu przez użytkownika (szyba przyłbicy jest mocowana na zatrzaskach). Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest również fakt, że można je dopasować do rozmiaru głowy, a wstawka z pianki poliuretanowej zapewnia wygodę użytkowania. Przyłbice umożliwiają pracę w okularach, a pozycja szyby pozwala na swobodne działanie. Do czyszczenia szyby należy używać spirytusu lub płynu do czyszczenia ekranów LCD.

Nie tylko komercyjnie
Zarząd firmy Etisoft zdecydował się bezpłatnie przekazać część wyprodukowanych przyłbic szpitalom z Gliwic, jak i jednostkom wojewódzkim, które mają oddziały zakaźne.

- Zdajemy sobie sprawę, że szpitale to instytucje, które w tej chwili najbardziej potrzebują tego rodzaju produktów - mówi Michał Majnusz, Prezes Zarządu Etisoft. - Naszym obowiązkiem jest wspierać tych, którzy każdego dnia walczą o zdrowie i życie innych osób. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się przekazać im nasz nowy produkt - dodaje przedstawiciel Etisoft.

Jeśli zaistnieje takie zapotrzebowanie, zarząd zapewnia, że zaplanowana zostanie produkcja samych szyb, jako elementu wymiennego.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Curtiss-Wright Surface Technolgies Sp. z o.o.
item Polska Sp. z o. o.
Automationstechnik Sp. z o.o.
ARRK Shapers Polska Sp. z o.o.
Novacode Sp. z o.o.
Sigfox Poland Sp. z o.o.