AGTOS Polska Sp. z o.o.

AGTOS Polska Sp. z o.o.

Opis

AGTOS: Kompetencje w zakresie techniki strumieniowo-ściernej
 
Firma AGTOS została założona w 2001 roku przez pracowników z doświadczeniem w branży. W międzyczasie w obu lokalizacjach pracuje ponad 160 pracowników. W Emsdetten, głównej siedzibie firmy, odbywa się projektowanie koncepcyjne i budowa oczyszczarek strumieniowych. Produkcja zlokalizowana jest w polskim mieście Konin.
 
Stała orientacja na wymagania klientów sprawiła, że firma jest uznawana za specjalistę w projektowaniu i produkcji urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej do szorstkowania, czyszczenia, usuwania rdzy, usuwania zgorzeliny i hartowania, również poza regionem. Dlatego klienci na wszystkich pięciu kontynentach pracują z oczyszczarkami strumieniowymi firmy AGTOS.
 
Zakres możliwych zastosowań oczyszczarek strumieniowych jest bardzo szeroki. Od obróbki milimetrowych części łańcuchów po konstrukcje stalowe wielkości kontenerów zamorskich - możliwości zastosowania i rozmiary maszyn są praktycznie nieograniczone.
 
Urządzenia do śrutowania są zaprojektowane do obróbki detali klienta w dostarczonej jakości i ilości. Nasi klienci pochodzą na przykład z przemysłu samochodowego i dostawców, odlewni, kuźni, handlu stalą, przemysłu elementów złącznych i budowy maszyn.
 
AGTOS oferuje również wysokiej jakości używane oczyszczarki strumieniowe. Jest to korzystne dla firm, które potrzebują oczyszczarki w bardzo krótkim czasie lub używają jej tylko tymczasowo. W magazynie zewnętrznym w Emsdetten oraz w zakładzie w Koninie znajdują się zawsze różne maszyny.
 
Ścierniwo stosowane w oczyszczarkach strumieniowo-ściernych oddziałuje nie tylko na obrabiane powierzchnie. Efekt ścierny jest również zauważalny w urządzeniach do obróbki strumieniowej. Dlatego też serwis, tzn. magazynowanie i dostarczanie części zamiennych i zużywających się, odgrywa ważną rolę. Oprócz tego przeprowadzane są prace konserwacyjne, naprawcze i modernizacyjne maszyn innych producentów. Są one zawsze przeprowadzane przez doświadczony personel specjalistyczny.

Informacje dodatkowe

Oferta produkcyjna i usługowa
  • Technika obróbki strumieniowo-ściernej
  • Maszyny używane
  • Systemy transportowe
  • Serwis i części zamienne
Osoba kontaktowa Tomasz Studziński, Specjalista ds. Sprzedaży
Ulica ul. Przemysłowa 156
Miasto Konin
Kod pocztowy 62-500
Telefon stacjonarny +48 63 244 69 38
Telefon komórkowy +48 608 063 979
Województwo wielkopolskie
Email t.studzinski@agtos.pl
Strona internetowa https://www.agtos.pl/

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

DAM-ROB Sp. z o.o. Sp. K.
Smart Project Rokicki Śliwka Sp. k.a.
HQ Plastics
ELTEK Poland Sp. z o.o.
Shot Blasting Sp. z o.o.
Test