Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Myzer (do 15.05.2021)
Grafe (do 17.12.2020)
VIA (do 31.12.2020)
Solar (do 25 czerwca2021)
Icetech (do 21.10.2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
1. Wydawcą portalu informacyjnego automotivesuppliers.pl jest AutomotiveSuppliers.pl Zborowska-Stęplewska, Orłowski Sp.j. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Staniewickiej 14.
 
2. Rejestracja w portalu jest bezpłatna i umożliwia dostęp do ukrytych funkcji - możliwości odczytu pełnych treści informacji/artykułów oraz otrzymywania najnowszych artykułów informacyjnych dotyczących przemysłu motoryzacyjnego w Polsce, Europie i na świecie oraz wydarzeń, konferencji, targów branżowych, w formie cyklicznego newslettera. Jest ona również wymagana aby korzystać z płatnych części serwisu.
 
3. Newsletter rozsyłany jest codziennie, od poniedziałku do piątku.
 
4. Subskrybentem może być osoba prawna lub fizyczna, która oświadczyła, że zapoznała się i akceptuje zasady korzystania z portalu automotivesuppliers.pl. Każdy z subskrybentów jest zobowiązany do nieudostępniania osobom trzecim swoich danych dostępowych w postaci nazwy użytkownika i hasła.
 
5. Uprawnienia do korzystania z portalu wymagają wypełnienia powyższego formularza.
 
6. Aktywacja dostępu dla subskrybentów następuje niezwłocznie po przesłaniu formularza rejestracji.
 
7. Korzystanie z portalu automotivesuppliers.pl nie oznacza, że subskrybenci nabywają jakiekolwiek prawa do artykułów i danych w nim zawartych. Zamieszczone artykuły, oferty i inne informacje nie mogą być powielane i rozpowszechniane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w internecie bez uprzedniej zgody AutomotiveSuppliers.pl s.j., zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
 
8. W przypadku korzystania z artykułów, tekstów i innych danych dostępnych w portalu www.automotivesuppliers.pl, na podstawie udzielonej zgody, wymagane jest podanie źródła informacji w postaci aktywnego linku do odpowiedniej strony w portalu www.automotivesuppliers.pl.
 
9. Zamieszczane w portalu informacje, artykułym teksty i inne obiekty pochodzą ze źródeł, uznanych przez AutomotiveSuppliers.pl s.j. jako sprawdzone i wiarygodne. Pomimo tego AutomotiveSuppliers.pl s.j. nie ponosi odpowiedzialności za aktualność i dokładność publikowanych informacji pochodzących ze źródeł innych niż on sam.
 
10. Nazwa AutomotiveSuppliers.pl, znak graficzny firmy, serwisu oraz kwartalnika AutomotiveSuppliers.pl review, oraz wszelkie inne nazwy i znaki graficzne, zastrzeżone na rzecz AutomotiveSuppliers.pl, nie mogą być wykorzystywane bez zgody AutomotiveSuppliers.pl.
 
11. Firma AutomotiveSuppliers.pl s.j. zastrzega sobie prawo do przerw technicznych w dostępie do portalu.
 
12. Firma AutomotiveSuppliers.pl s.j. nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w dostępie do serwisu, wynikające z przyczyn od niej niezależnych.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

 PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
FIUKA Polska Sp. z o.o.
SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. k.
A. Berger Polska Sp. z o. o.
SIROPOL Sp. z o. o.
TRAZMET Lager Technik Sp. z o.o.