C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o.

 C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o.

Opis

C.H.Erbslöh Polska jest firmą specjalizującą się w dystrybucji nowoczesnych surowców chemicznych i materiałów przemysłowych, stosowanych w różnych gałęziach przemysłu oraz maszyn służących do montażu elektronicznego i procesów produkcyjnych w przemyśle. Ponadto, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy wysoko wykwalifikowani w zakresie doradztwa technicznego. Nasza historia świadczy o tym, że kreatywność i odwaga w myśleniu umożliwiają osiągnięcie najwyższych standardów działania. Stawiamy na jakość i profesjonalizm, co czyni nas niezawodnym partnerem w biznesie.

Od lat cieszymy się silną pozycją na rynku. W swojej długoletniej historii staraliśmy się stale zarządzać portfolio swoich produktów i rozwiązań tak, aby utrzymać równowagę pomiędzy tradycją a innowacją. Nowoczesna technologia w połączeniu z silnym zaangażowaniem w zachowanie spójności sprawiają, że C.H Erbslöh Polska niezmiennie wyróżnia się wśród innych dystrybutorów.

Informacje dodatkowe

Oferta produkcyjna i usługowa

W swojej ofercie posiadamy maszyny m.in. : do montażu SMD, do lutowania, do dozowania i lakierowania elementów elektroniki, do testowania elektroniki oraz materiały niezbędne do lutowania, zabezpieczania elektroniki, do mycia PCB ESD, kleje jedno i dwuskładnikowe, silikony, kleje UV

Certyfikaty ISO 14001
Osoba kontaktowa Rafał Przegaliński
Ulica ul. Farbiarska 69
Miasto Warszawa
Kod pocztowy 02-862
Telefon komórkowy +48 605 548 484
Województwo mazowieckie
Email rprzegalinski@cherbsloeh.com
Strona internetowa https://cherbsloeh.pl/
W kategoriach: Kleje, uszczelniacze,

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
RABUGINO Sp. z o.o.
Craemer GmbH
HQ Plastics
Promot - Zakłady Metalowe Sp. z o.o.
Bimax Sp. z o.o.