QSense Sp. z o.o.

QSense Sp. z o.o.

Opis

QSense, z siedzibą we Wrocławiu, w Polsce to szybko rozwijającą się, dynamiczna firmą outsourcingu procesów i osób z głęboko zakorzeniona w procesach kontroli i zapewniania jakości. W celu dostarczenia Klientom usług na najwyższym poziomie i realizowania nawet najbardziej złożonych zadań jakościowych i procesowych, opracowaliśmy i wdrożyliśmy filozofię ONE TEAM, w wyniku której powstał i rozwinął się zespół wybitnych inżynierów jakości, inżynierów procesów, inżynierów - automatyków, czy inżynierów - IT wsparty przez grupę wyselekcjonowanych specjalistów w zakresie HR.

Koncentracja się na zapewnieniu satysfakcji Klientów realizowana jest poprzez zaangażowanie, w połączeniu ze wspólną pasją, głębokim docenianiem wartości procesowych i jakościowych, poczuciem odpowiedzialności, zdecydowaniem w działaniach i determinacją. Wszystko to napędza dążenie QSense do skutecznego rozwiązywania problemów klientów, zgodnie z fundamentalną zasadą QSense: Exceeds Your Needs.

Filozofia ta pozwoliła QSense stać się liderem outsourcingu procesów w sektorze elektromobilności w Europie, a także liczącym się dostawcą dla branży motoryzacyjnej zarówno w zakresie outsourcingu jak też usług związanych rekrutacjami stałymi czy zatrudnieniem tymczasowym.

Informacje dodatkowe

Oferta produkcyjna i usługowa

Wsparcie jakości, wsparcie produkcji, wsparcie logistyki, outsourcing pracowniczy, zarządzanie magazynami, rework, sortowanie, outsourcing procesowy, agencja pracy tymczasowej, rekrutacje specjalistyczne.

Certyfikaty ISO 9001
Osoba kontaktowa Marcin Kunicki / marcin.kunicki@qsense.pl
Ulica ul. Żmigrodzka 81/206
Miasto Wrocław
Kod pocztowy 51-130
Telefon komórkowy +48 885 569 888
Województwo dolnośląskie
Email Sales@qsense.pl
Strona internetowa https://qsense.pl/

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ANT Solutions Sp. z o.o.
 C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o.
Wirthwein Polska Sp. z o.o.
Bimax Sp. z o.o.
PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
Sigfox Poland Sp. z o.o.