IPS Europe Sp. z o.o.

IPS Europe Sp. z o.o.

Opis

IPS – Producent opakowań dla przemysłu samochodowego

W naszej ofercie znajdziecie Państwo, wszystko co jest potrzebne do bezpiecznego zapakowania, przechowywania oraz transportu różnego rodzaju produktów.

Oprócz klasycznych pudeł kartonowych, oferujemy wysokospecjalistyczne opakowania wielkogabarytowe złożone z wielu materiałów jak drewno, polipropylen kanalikowy, piany EPP, worki ESD, worki VCI itp.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniu naszych klientów, stworzyliśmy własny park maszynowy w taki sposób, aby nasze MOQ wynosiło 1 szt., co jest szczególnie istotne w  możliwościach generowania oszczędności logistycznych.

Proces produkcji dostosowaliśmy do techniki zarządzania w systemie Just in Time, co pozwala  zredukować czas realizacji zamówienia do minimum jednocześnie redukując zapasy u naszych odbiorców.

Preferujemy tworzenie krótkich łańcuchów logistycznych opierających się na dostawach co kilka godzin 24/7, również w oparciu o komunikację poprzez systemy EDI oraz WEB EDI.

Wdrożony system ISO 9001:2015, standaryzuje procesy i pozwala nam na sprawne zarządzanie kontrolą jakości w każdym aspekcie naszej działalności.

Doświadczenie i pasja, to coś co wyróżnia nas na tle konkurencji i z pełnym zaangażowaniem możemy to Państwu z naszej strony zaoferować.

Informacje dodatkowe

Oferta produkcyjna i usługowa

Wszelkiego rodzaju opakowania transportowe zawierające tekturę, drewno, pianki EPP, opakowania ESD, worki VCI, pochłaniacze wilgoci, polipropylen kanalikowy, opakowania termoformowane, pulpę papierową etc ...

Certyfikaty ISO 9001
Osoba kontaktowa Krzysztof Urbanik
Ulica ul. Gospodarcza 24
Miasto Oświęcim
Kod pocztowy 32-070
Telefon stacjonarny +48 33 844 74 44
Telefon komórkowy +48 570 566 328
Województwo małopolskie
Email biuro@ips-europe.pl
Strona internetowa http://ips-europe.pl/
W kategoriach: Dostawcy nieprodukcyjni,

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

MM Systemy Sp. z o.o.
LINEX Sp. z o.o.
Galwanizer Sp. z o.o.
ELTEK Poland Sp. z o.o.
item Polska Sp. z o. o.
Protomatic Sp. z o.o.