GEORG UTZ
Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
VIA
Aalberts
CABKA

IPS Europe Sp. z o.o.

IPS Europe Sp. z o.o.

Opis

IPS – Producent opakowań dla przemysłu samochodowego

W naszej ofercie znajdziecie Państwo, wszystko co jest potrzebne do bezpiecznego zapakowania, przechowywania oraz transportu różnego rodzaju produktów.

Oprócz klasycznych pudeł kartonowych, oferujemy wysokospecjalistyczne opakowania wielkogabarytowe złożone z wielu materiałów jak drewno, polipropylen kanalikowy, piany EPP, worki ESD, worki VCI itp.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniu naszych klientów, stworzyliśmy własny park maszynowy w taki sposób, aby nasze MOQ wynosiło 1 szt., co jest szczególnie istotne w  możliwościach generowania oszczędności logistycznych.

Proces produkcji dostosowaliśmy do techniki zarządzania w systemie Just in Time, co pozwala  zredukować czas realizacji zamówienia do minimum jednocześnie redukując zapasy u naszych odbiorców.

Preferujemy tworzenie krótkich łańcuchów logistycznych opierających się na dostawach co kilka godzin 24/7, również w oparciu o komunikację poprzez systemy EDI oraz WEB EDI.

Wdrożony system ISO 9001:2015, standaryzuje procesy i pozwala nam na sprawne zarządzanie kontrolą jakości w każdym aspekcie naszej działalności.

Doświadczenie i pasja, to coś co wyróżnia nas na tle konkurencji i z pełnym zaangażowaniem możemy to Państwu z naszej strony zaoferować.

Informacje dodatkowe

Oferta produkcyjna i usługowa

Wszelkiego rodzaju opakowania transportowe zawierające tekturę, drewno, pianki EPP, opakowania ESD, worki VCI, pochłaniacze wilgoci, polipropylen kanalikowy, opakowania termoformowane, pulpę papierową etc ...

W kategoriach: Dostawcy nieprodukcyjni,

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
TRAZMET Lager Technik Sp. z o.o.
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego - Poznań Sp. z o.o.
Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o.
FABER CNC
IPS Europe Sp. z o.o.