ASTEK Polska

ASTEK Polska

Opis

Jesteśmy czołowym dostawcą usług IT, usług inżynieryjnych i konsultingu. Od 2007 roku wspieramy i realizujemy projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą.

Działamy w ramach grupy ASTEK International – posiadamy długoletnie, międzynarodowe doświadczenie, stale rozbudowywane zaplecze technologiczne, bogatą i wszechstronną wiedzę IT oraz inżynierską. Nasi wysoko wyspecjalizowani eksperci dostarczają klientom niezawodne, bezpieczne i skrojone na miarę rozwiązania.

Współpracujemy z naszymi pracownikami i klientami w modelu partnerskim, którego podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win.

Informacje dodatkowe

Oferta produkcyjna i usługowa

W ASTEK Polska specjalizujemy się w outsourcingu usług inżynieryjnych. Zatrudniamy inżynierów mechaników, automatyków i elektryków, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. Realizujemy projekty związane z konsultingiem, inżynierią procesową, optyczną i mechaniczną, informatyką przemysłową, a także systemami informacyjnymi.

Z naszych kompetencji korzystają czołowe firmy z branży automotive, energetycznej, kolejowej oraz firmy zajmujące się produkcją elementów mechanicznych.

Z pomocą naszego zespołu inżynierów, liczącego blisko 500 ekspertów, możesz być pewien, że otrzymasz kompleksowe wsparcie, obejmujące analizę Twoich procesów i produktów oraz rekomendacje dalszych działań.

Nasi specjaliści realizują projekty inżynieryjne w językach: polskim, angielskim, niemieckim oraz francuskim.
Certyfikaty ISO 14001, ISO 9001
Osoba kontaktowa Patryk Molendowski
Ulica ul. Mokotowska 1
Miasto Warszawa
Telefon komórkowy 536 898 345
Województwo mazowieckie
Email pmolendowski@astek.pl
W kategoriach: Baza dostawców,

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

T.ERRE POLSKA Sp. z o.o.
MWM Business Solutions Sp. z o.o.
Bodycote Polska Sp. z o.o.
QualityHUB24
Nifco Poland Sp. z o.o.
TIMRET Sp. z o.o.