Bodycote Polska Sp. z o.o.

Bodycote Polska Sp. z o.o.

Opis

Bodycote jest światowym liderem w obróbce cieplnej i cieplno-chemicznej, posiadająca w swoich strukturach ponad 165 lokalizacji w 22 krajach, z czego 6 w Polsce: Warszawa, Częstochowa, Zabrze, Siechnice, Świebodzin i Zaczernie k/Rzeszowa. Wykonuje się w nich procesy obróbki cieplnej, pokryć powierzchniowych oraz badania materiałowe na najwyższym poziomie technicznym. Bodycote oferuje Państwu procesy dla przemysłów: lotniczego, energetycznego, samochodowego oraz narzędziowego.  

Informacje dodatkowe

Park maszynowy

Piece próżniowe i gazowe do obróbki cieplnej i  cieplno-chemicznej, hartowania w oleju, prasy hartownicze, piece do gazowego azotowania i azotonawęglania (z opcją utleniania), piece do lutowania, wyżarzania, etc.

Oferta produkcyjna i usługowa

Hartowanie w piecach próżniowych w gazie z wysokim ciśnieniem, lutowanie próżniowe, hartowanie w piecach z wanną olejową, hartowanie na prasach, nawęglanie próżniowe, nawęglanie konwencjonalne gazowe, węgloazotowanie, regulowane azotowanie gazowe, azotonawęglanie niskotemperaturowe, azotoutlenianie, Corr-I-Dur®, wyżarzanie.

Certyfikaty IATF 16949, ISO 14001, ISO 9001
Osoba kontaktowa Ewa Stemplewska - Specjalista ds. Obsługi Klienta
Ulica ul. Wilgowa 65D
Miasto Częstochowa
Kod pocztowy 42-271
Telefon stacjonarny +48 34 365 50 35
Telefon komórkowy +48 698 366 695
Województwo śląskie
Email sprzedaz@bodycote.com
Strona internetowa http://www.bodycote.pl

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Trucksystems.pl Sp. z o.o.
PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
Galwanizer Sp. z o.o.
Nifco Poland Sp. z o.o.
Solwit S.A.
Mar-Mat Sp. z o.o.