Pol-Technology Sp. z o.o.

Pol-Technology Sp. z o.o.

Opis

POL-TECHNOLOGY została założona w grudniu 2014 roku jako zakład produkcyjny specjalizujący się w zaawansowanych komponentach elastomerowych. Od 2018 roku Pol-Technology z dumą jest częścią Grupy Ar-Tex.

Naszym celem jest być profesjonalnym producentem wyrobów elastomerowych oraz niezawodnym partnerem dla naszych klientów. Dążymy do świadczenia wsparcia poprzez nowoczesne, innowacyjne podejście, zapewniając satysfakcję i osiągając sukces w naszych wspólnych przedsięwzięciach.

Informacje dodatkowe

Park maszynowy

Nasza firma dysponuje rozbudowanym parkiem maszynowym, którego zróżnicowanie i uniwersalność umożliwiają realizację produktów elastomerowych o skomplikowanej geometrii przy użyciu technologii wtrysku. Nasz park maszynowy składa się z jedenastu poziomych i pionowych maszyn wtryskowych od europejskich producentów. Ich dodatkowy osprzęt umożliwia nam realizację nawet najbardziej wymagających detali elastomerowych.

Procesy obróbki są realizowane przy użyciu technologii gratowania kriogenicznego oraz stabilizacji termicznej, wykorzystując w pełni zautomatyzowany system informatyczny. Dzięki temu osiągamy najwyższą precyzję i skuteczność w produkcji. Dodatkowo, kontrola wizualna jest prowadzona za pomocą automatycznych urządzeń kontrolnych, co gwarantuje doskonałą jakość naszych wyrobów.

Oferta produkcyjna i usługowa

Oferujemy kompleksową usługę wytwarzania detali elastomerowych, uszczelnień oraz elementów technicznych, korzystając z nowoczesnej technologii wtrysku. Nasz dział rozwoju materiałów dysponuje kompetencjami i wiedzą, aby dostarczyć odpowiedni materiał zgodny z indywidualnymi wymaganiami klienta. Realizacja projektów opiera się na najnowszych technologiach, wspartych wieloletnim doświadczeniem w produkcji detali, zarówno dla rynku urządzeń gospodarstwa domowego, jak i samochodowego.

Certyfikaty IATF 16949, ISO 14001, ISO 9001
Osoba kontaktowa ul. Kasprzaka 70L
Miasto Dąbrowa Górnicza
Kod pocztowy 41-300
Telefon komórkowy +48 730 952 422
Województwo śląskie
Email office@pol-technology.pl
Strona internetowa https://www.ar-tex.it
W kategoriach: Wyroby gumowe formowane,

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

GATNER GROUP Sp. z o.o. CNC Sp.k.
WOLMOT Sp. z o.o.
Gumitex Sp. z o.o. Sp.k.
SJM EUROSTAT SAS
Impel Group
PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.