NOYEN Sp. z o.o.

NOYEN Sp. z o.o.

Opis

NOYEN to zaufane źródło kompleksowych rozwiązań z zakresu mycia przemysłowego. Dzięki wiedzy i ponad 20-letniemu doświadczeniu zmieniamy sposób myślenia o myciu. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania o najwyższych standardach, które stanowią odpowiedź na potrzeby naszych klientów i rynku.

Informacje dodatkowe

Park maszynowy

Posiadamy własny park maszynowy i oferujemy usługi obróbki skrawaniem, cięcia blach na waterjet lub gięcia blach na nowoczesnych maszynach CNC.

Oferta produkcyjna i usługowa

Tworzymy urządzenia do mycia i odtłuszczania części w procesach produkcyjnych. Opracowujemy i wdrażamy innowacje w zakresie automatyzacji i integracji linii przemysłowych. Produkujemy również skuteczne i bezpieczne środki myjące oraz odtłuszczające do zastosowań przemysłowych, aplikacje przygotowania powierzchni przed malowaniem, zabezpieczenia antykorozyjnego, pasywacji, fosforanowania i odrdzewiania. Zapewniamy profesjonalne wsparcie i opiekę w zarządzaniu procesem mycia. Badania laboratoryjne wykonywane przez naszych ekspertów pomagają wprowadzać i optymalizować procesy mycia oraz uzyskiwać ponadprzeciętną jakość czystości technicznej. Realizujemy również usługi mycia, odtłuszczania i trawienia przemysłowego dopasowane do potrzeb naszych klientów, w tym usługi mycia na klasę czystości technicznej VDA 19 i ISO 16232.

Certyfikaty ISO 9001
Ulica ul. Braci Krausse 6
Miasto Lublin
Kod pocztowy 20-270
Telefon stacjonarny +48 81 745 05 98
Województwo lubelskie
Strona internetowa https://www.noyen.com/

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Ulter-Sport Sp. z o.o.
Myzer Sp. z o.o.
MX norm Sp. z o.o.
Geo Globe Polska Sp z o.o.
FIUKA Polska Sp. z o.o.
SIROPOL Sp. z o. o.