Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
Manutan
VIA
Aalberts
CABKA
EMTECH

TQMsoft Sp. z o. o. Sp. k.

Opis

TQMsoft to:

  • Lider szkoleń dla branży produkcyjnej - szkolenia i konsultacje, które są odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie rynkowe w branży produkcyjnej i usługowej. (katalog szkoleń)
  • Dostawca sprawdzonych rozwiązań z zakresu jakości i produktywności - oprogramowanie do zapewnienia jakości oraz narzędzia optymalizujące wydajność produkcji.

Projektujemy kluczowe procesy w obszarze usług i produkcji. Wszechstronnie pomagamy naszym Klientom w doborze narzędzi projektowania, nadzorowania oraz w doskonaleniu wybranych przez nich procesów. Kompleksowo realizujemy usługi, począwszy identyfikacji potrzeb, poprzez dostarczenie zaprojektowanych rozwiązań z zachowaniem najwyższej jakości aż do etapu zamknięcia projektu i przeniesienia współpracy na inne obszary.

CO OTRZYMUJĄ NASI KLIENCI?

  • Szkolenia doskonalące kluczowe kompetencje pracowników sprofilowane pod konkretne branże, stanowiska i specjalizacje. Programy elastycznie dostosowane do potrzeb klienta lub stworzone od podstaw.
  • Pomoc w projektowaniu i usprawnianiu procesów dzięki odpowiednim konsultacjom, doradztwu i wdrożeniom.
  • Specjalistyczne rozwiązania pozwalające na sprawne zarządzanie i monitorowanie produkcji oraz kontrolę jakości.
  • Sprzęt i oprogramowanie renomowanych producentów. Narzędzia do pomiarów, analizy i wizualizacji wyników. Wdrożenia i serwis na najwyższym poziomie.

DLACZEGO KLIENCI NAS WYBIERAJĄ?

  • Liczy się doświadczenie zebrane na wielu rynkach, w różnych branżach, setkach firm i od tysięcy uczestników szkoleń rocznie, na przestrzeni ponad 20 lat.
  • Istotne są pewność i bezpieczeństwo prowadzonych projektów, które zapewniają standardy ISO 9001 oraz ISO 29990.
  • Niezbędna jest elastyczność i umiejętność dopasowania produktów i usług do bieżących potrzeb, sytuacji w jakiej znalazła się firma, warunków zewnętrznych i oczekiwań rynku na jakim działa Klient.Informacje dodatkowe

Certyfikaty ISO 9001
Ulica ul. Bociana 22a
Miasto Kraków
Kod pocztowy 31-231
Województwo małopolskie
W kategoriach: Kontrola jakości,Szkolenia,

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

P.H.U.P. KRAK-OLD Sp. z o.o.
ELTEK Poland Sp. z o.o.
ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)
Promot - Zakłady Metalowe Sp. z o.o.
Novacode Sp. z o.o.
Geo Globe Polska Sp z o.o.