1LOGISTICS ŻURALSKI
Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
Manutan
Aalberts
CABKA
VIA
Sigfox
Gotec
26 listopada br. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" sp. z o.o. wydała kolejną decyzję o wsparciu inwestycji.

Optymalizacja procesów, wzrost wydajności, wizualizacja - to wszystko jest możliwe tylko dzięki przejrzystości na Shopfloor. Stworzenie i wdrożenie tego w formie cyfrowej nie musi być skomplikowane.

Grupa Boryszew, jedna z największych prywatnych grup przemysłowych w Polsce, podsumowała trzeci kwartał 2021 roku, publikując skonsolidowane sprawozdanie finansowe.

Przesiębiorca Subaru Import Polska sp. z o.o. powiadomił Prezesa UOKiK,  że w samochodach marki Subaru Outback 21MY istnieje możliwość uruchomienia funkcji hamowania awaryjnego układu Eyesight w wyniku nieprawidłowego rozpoznania obiektów. Może to doprowadzić do kolizji jeśli pojazd z tyłu nie zachowywał odpowiedniego dystansu.

Przypomninamy, że dziś Black Friday i z tej okazji redakcja AutomotiveSuppliers.pl przygotowała specjalną ofertę na wpis do bazy dostawców.

25 listopada br. wiceprezes Katowickiej SSE (KSSE) wręczył decyzję o wsparciu dla nowego inwestora na Śląsku. Jest nim spółka z angielskim kapitałem - MSS Poland Sp. z o.o.

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o powiadomił Prezesa UOKiK, że w samochodach marki Mercedes Klasy X Typ 470, wyprodukowanych w Hiszpanii, z wersją silnika OM642, przewód powrotny chłodnicy oleju może ocierać o belkę poprzeczną osi przedniej.

Czarny piątek już 26 listopada. Z okazji corocznego święta wyprzedaży redakcja AutomotiveSuppliers.pl przygotowała specjalną ofertę na wpis do bazy dostawców.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Sigfox Poland Sp. z o.o.
Heute Service Sp. z o.o.
Novacode Sp. z o.o.
ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)
Galwanizer Sp. z o.o.
Kerafol Keramische Folien GmbH Co KG