Tool-Shop 2019
MotoSolutions do 22.11
VIA (do 31 grudnia 2019 r.)
Georg Utz (do 31 grudnia 2019)
MTM 12 MC od uruchomienia
TUV SUD (do 30 listopada 2019 r.)
ITA do 31.01.2020
GALWANO PARTNERS do 03.02.2020
Lipcowe dane GUS zaskoczyły wysoką dynamiką wzrostu przeciętnego wynagrodzenia. Wskazują one na to, że przeciętne zatrudnienie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło 6397,2 tys. osób i było wyższe o 2,7 proc. rok do roku.

Przedsiębiorca Opel Poland Sp. z o.o. powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Opel Vivaro B, pojawiła się awaria.

Trzy miesiące po ogłoszeniu decyzji o ulokowaniu produkcji dużych samochodów dostawczych w gliwickiej lokalizacji Groupe PSA, projekt nabrał realnego wymiaru. W sąsiedztwie istniejącego zakładu Grupy w Gliwicach trwa budowa nowej fabryki. 19 sierpnia br. wizytę na terenie inwestycji złożył premier Mateusz Morawiecki.

Dzięki trzem dużym zamówieniom z Berlina, Warszawy i Mediolanu Solaris wysunął się na prowadzenie pod względem zdobytych kontraktów na autobusy elektryczne w Europie w 2019 roku.

Przedsiębiorca KIA Motors Poland, z siedzibą w Warszawie, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki KIA Optima, pojawiła się awaria.

Przypominamy, że już tylko za miesiąc (Częstochowa, 19-20 września br.) odbędzie się tegoroczna edycja Konferencji Tool-Shop, wydarzenia dedykowanego zakładom narzędziowym oraz ich klientom.

Zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju "Odpowiedzialni za środowisko od produkcji do produktu", na dachu siedziby Mercedesa w Warszawie stanęło 10 uli, w każdym mieszka jeden rój liczący średnio 25-30 tys. pszczół.

W pierwszym półroczu 2019 roku została utrzymana obserwowana od początku br. tendencja do szybszego wzrostu eksportu niż importu. W analizowanym okresie eksport towarów zwiększył się o 4,3 proc. (do 115,2 mld EUR, r/r), a import o 2,8 proc. (do 115,4 mld EUR, r/r).

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.k.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
ZEM Sp. z o.o.
 RGH Rubber & Plastics Ltd
Paks'D Sp. z o.o.
LUQAM Sp. z o.o Sp. k.