Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
VIA (do 31.12.2020)
Testo (do 6 kwietnia 2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
Przedsiębiorca Ford Polska Sp. z o.o., powiadomił Prezesa UOKiK, że w samochodach marki Ford, modele: Ford EcoSport, Focus i Transit Connect wyprodukowanych w fabrykach: Craiova, Saarlouis i Valencia od 14 do 28.01.2020 r., mogło zostać zamontowane wadliwe serwo hamulcowe, co może spowodować nagłe obniżenie skuteczności hamowania i w konsekwencji kolizję.

Tylko członkowie Polskiego Forum HR musieli zakończyć współpracę już z ponad 5 tysiącami pracowników tymczasowych. Są sektory które nadal zatrudniają, ale bez możliwości realizacji badań wstępnych, kierowanie tych pracowników do innych pracodawców stało się niemożliwe.

Volkswagen Samochody Dostawcze oraz Volkswagen Poznań wydłuża okres wstrzymania produkcji o kolejny tydzień do Świąt Wielkanocnych tj. 10 kwietnia.

Lewiatan zapytał 800 firm o skutki pandemii dla prowadzenia biznesu, a szczególnie o sytuację pracowników.

Europejski Bank Inwestycyjny (EBI) podpisał umowę o kredyt w wysokości 480 mln EUR z LG Chem Wrocław Energy – polską spółką zależną grupy LG Chem, założoną z myślą o budowie zakładu produkcji baterii w Europie.

UFI Filters, włoski firma oferująca rozwiązania związane z technologią filtracji i zarządzania termicznego, poinformowała, że została wybrana na dostawcę do ciężarówki Mercedes Benz Trucks, która wejdzie na rynek w 2021 r.

Przedsiębiorca Volvo Car Poland Sp. z o.o. powiadomił Prezesa UOKiK, że w samochodach marki Volvo, modele: S60, V60, V60CC, S90, S90L, V90, V90CC, XC40, XC60 oraz XC90, z roku modelowego 2019-2020, Automatyczny System Hamowania Awaryjnego (AEB), który jest częścią systemu wspomagającego kierowcę – intelliSafe, z powodu problemu z oprogramowaniem może nie zadziałać.

W związku z epidemią koronawirusa produkcja w olsztyńskiej fabryce Michelin zostaje wstrzymana. Na razie pracownicy pozostaną w domach na dwa tygodnie.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

GEFCO Polska
Paks'D Sp. z o.o.
GABEC
GELP KTL Sp. z o.o.
SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. k.
Malbox The Stamping Company