Automotive CEE Day 2020
Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
GALWANO PARTNERS do 03.02.2020
ITA do 31.01.2020
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
W 2019 roku ARP S.A. wydała decyzje o wsparciu 53 przedsiębiorcom w tym 32 w obszarze inwestycyjnym SSE EURO-PARK MIELEC, 21 w TSSE EURO-PARK WISŁOSAN. Przedsiębiorcy łącznie zadeklarowali poniesienie niemal 1,7 mld zł nakładów inwestycyjnych oraz utworzenie ponad 900 miejsc pracy.

Pragniemy poinformować, że została uruchomiona platforma internetowa 7. edycji spotkania zakupowego Automotive CEE Day, która odbędzie się w dniach 26-27 marca br. w Opolu.

W ubiegłym roku ponownie spadła produkcja samochodów osobowych i dostawczych w Polsce. Tylko jeden koncern może się pochwalić lepszym wynikiem.

Będą rozmowy dotyczące zasad transferu pracowników gliwickiego Opla do nowego zakładu, który ma produkować samochody dostawcze. To wynik spotkania przedstawicieli „Solidarności” z Carlosem Tavaresem z szefem Grupy PSA, właściciela marki Opel.

10 stycznia 2020 r. firmę STELWELD odwiedził Zarząd Grupy Scania na czele z Prezesem i Dyrektorem Zarządzającym Henrikiem Henrikssonem. Światowy lider wśród producentów ciężarówek i autobusów oraz czołowa firma w produkcji pojazdów elektrycznych i autonomicznych doceniła 15 lat współpracy z firmą STELWELD.

Firma Solaris w konsorcjum z Politechniką Poznańską rozwija zaawansowany system wsparcia kierowców autobusów miejskich, głównie elektrycznych. W ostatnich tygodniach w ramach projektu przed Stadionem Miejskim w Poznaniu przeprowadzone zostały testy, dzięki którym autobus elektryczny będzie w stanie precyzyjnie wskazać kierowcy, jak zadokować pantograf pod stację ładowania.

Ponad 120 mln zł - tyle wynosi kara nałożona przez Marka Niechciała prezesa UOKiK za tzw. aferę dieselgate. Sankcja została nałożona na Volkswagen Group Polska za wprowadzenie w błąd co do poziomu emisji spalin i kierowanie wytycznych skutkujących odrzuceniem reklamacji.

Rodzinna firma inwestycyjna TDJ przejęła polską spółkę Teamtechnik Production Technology (Teamtechnik PT) - lidera w produkcji zautomatyzowanych linii montażowych dla branży motoryzacyjnej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, należącą dotychczas do niemieckiej firmy rodzinnej Teamtechnik Maschinen und Anlagen (Teamtechnik MA).

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

SIROPOL Sp. z o. o.
3M Poland Sp. z o.o.
Bodycote Polska Sp. z o.o.
SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. k.
Galwan Sp. z o.o.
GEFCO Polska