Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej, w imieniu swoich członków: organizatorów i operatorów komunikacji miejskiej z całego kraju, zwraca się do prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego z prośbą o uruchomienie dodatkowych konsultacji społecznych w zakresie procedowanej obecnie przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska ustawy o zmianie ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych.

MEGA, polska marka we francuskiej grupie i producent pojazdów użytkowych, rozpoczęła w minionym roku współpracę z firmą MHS II ze Świebodzina w zakresie montażu pneumatycznych systemów wyładowczych.

Rada Nadzorcza AUTOSAN Sp. z o.o. uchwałą z 19 stycznia 2021 r. odwołała Eugeniusza Szymonika ze stanowiska prezesa zarządu spółki.

KAP Surface Technologies rozbudował zakład Heiche Polska w Stanowicach. Uroczyste otwarcie dwóch nowoczesnych linii produkcyjnych odbyło się 7 stycznia.

Do 10 lutego na konta pracowników firmy Adient Seating Poland w Siemianowicach Śląskich wpłyną wyższe wynagrodzenia.

21 stycznia IZOBLOK S.A. poinformował, że spółka w okresie od 6 listopada 2020 r. do dnia publikacji niniejszego raportu otrzymała szereg nominacji na produkcję seryjną części samochodowych, produkowanych z tworzywa EPP od spółki Auria Solutions Ltd. (Coleshill, Wlk. Brytania).

Pragniemy poinformować, że trwają prace nad pierwszym w tym roku wydaniu kwartalnika AutomotiveSuppliers.pl review.

Niedawno pracownicy fabryki MAN Bus w Starachowicach powrócili do pracy po dłuższym przestoju świątecznym a wiele wskazuje na to, że już wkrótce nastąpią kolejne kilkudniowe przerwy w produkcji.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Ulter-Sport Sp. z o.o.
Myzer Sp. z o.o.
MX norm Sp. z o.o.
Geo Globe Polska Sp z o.o.
FIUKA Polska Sp. z o.o.
SIROPOL Sp. z o. o.