Manutan
1LOGISTICS ŻURALSKI
1LOGISTICS ŻURALSKI
Stokvis Tapes
Aalberts
VIA
CABKA
Sigfox
Kaiser Kraft
Gotec
Firma CNP Myszków opracowała i wprowadziła na rynek nową powłokę bazująca na stopie magnezu, aluminium i cynku nakładaną w procesie cynkowania ogniowego z odwirowaniem.

W sierpniu br. produkcja sprzedana przemysłu była wyższa o 13,2% w porównaniu z sierpniem ub. roku, kiedy notowano wzrost o 1,5% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego, natomiast w porównaniu z lipcem br. spadła o 2,5%.

Pogłębia się kryzys w branży automotive spowodowany przerwami w dostawach elektronicznych komponentów potrzebnych do produkcji nowych samochodów.

Kilkaset nowych miejsc pracy powstanie na terenie strefy gospodarczej gminy Ujazd. Największa tamtejsza firma - Mubea - szykuje się do budowy trzeciej hali produkcyjnej.

W pierwszym półroczu 2021 r. przychody czołowego producenta naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie wyniosły ok. 1,31 mld zł i były o 60,7 proc. wyższe niż przed rokiem.

TAURON uruchomił setną stację ładowania pojazdów elektrycznych. Najnowsze ładowarki działające w ramach programu Operator znajdują się w Pyrzowicach, Wiśle, Cieszynie i Bielsku-Białej.

W grudniu 2020 r. spółka ElectroMobility Poland (EMP) ogłosiła, że fabryka aut elektrycznych nowej marki IZERA powstanie w Jaworznie. Rozwój sytuacji w 2021 roku wskazuje, że projekt jest znacząco przesunięty w czasie.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wydała decyzję o wsparciu na rozszerzenie działalności firmie Universal Scientific Industrial Poland Sp. z o.o.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
Moldex3D
Craemer GmbH
Shot Blasting Sp. z o.o.
ELPLC S.A.
item Polska Sp. z o. o.