Georg Utz (do 31 grudnia 2019)
Stokvis Tapes (do 8 styczeń 2020)
GALWANO PARTNERS do 03.02.2020
VIA (do 31 grudnia 2019 r.)
MTM (do 10. stycznia 2020)
ITA do 31.01.2020
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
Firma Solaris Bus & Coach S.A. zwyciężyła w ogłoszonym w stolicy Estonii, Tallinie, przetargu na 100 ekologicznych autobusów miejskich napędzanych sprężonym gazem ziemnym (CNG).

Komisja Europejska zaakceptowała 240 mln euro pomocy publicznej dla trzech polskich projektów badawczo-rozwojowych w sektorze baterii.

Przedsiębiorca Volvo Car Poland Sp. z o.o. powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Volvo, pojawiła się awaria.

Przedsiębiorca Volvo Car Poland Sp. z o.o. powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Volvo, pojawiła się awaria.

1 stycznia 2020 roku na stanowisko prezesa Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) zostanie powołany Dariusz Mikołajczak. To bezprecedensowa sytuacja - nigdy dotąd polski manager nie piastował tak wysokiego stanowiska w światowej strukturze fabryk Toyoty.

Dekpol zrealizował w formule „zaprojektuj i wybuduj” obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni całkowitej ponad 6,8 tys. m2 dla AQ Wiring Systems STG.

W minionym miesiącu Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju udzielił długoterminowej pożyczki, która wesprze budowę gigafabryki akumulatorów LG Chem w podwrocławskich Kobierzycach.

W najbliższych dniach na ulicach Kutna pojawią się dwa nowe autobusy Solaris Urbino 10,5. Zostały one zakupione przez Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

A. Berger Polska Sp. z o. o.
P.P.H.U. Rego Sp. z o.o.
Guhring sp. z o.o.
item Polska Sp. z o. o.
ZEM Sp. z o.o.
Elkom Trade S.A.