Automotive CEE Day 2020
Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
Myzer (do 15.05.2021)
VIA (do 31.12.2020)
Icetech (do 21.10.2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
Wałbrzyska SSE INVEST-PARK poinformowała, że firma LOG-TECH Konstrukcje z Syców kupiła nieruchomość inwestycyjną o powierzchni prawie 1 ha.

Dyrekcja FCA Poland poinformowała 5 czerwca, o wydłużeniu przestoju fabryki samochodów w Tychach o kolejny tydzień.

4 czerwca 2020 r. Zarząd URSUS S.A. w restrukturyzacji podjął decyzję o dokonaniu szeregu jednorazowych operacji o charakterze księgowym obejmujących dokonanie odpisów aktualizacyjnych wartość należności i utworzenie rezerw, w związku z czym w tym samym dniu zakończony został proces agregacji wstępnych danych finansowych realizowany na potrzeby sporządzenia jednostkowego oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego spółki za 2019 rok i w konsekwencji podjęta została decyzja o przekazaniu do publicznej wiadomości wstępnych wyników finansowych za wyżej wymieniony okres.

Projekt Odlewni RAFAMET to innowacja procesowa polegająca na wytwarzaniu odlewów przeznaczonych do budowy narzędzi tłoczących w sektorze motoryzacyjnym.

Autobus wodorowy Solaris Urbino 12 hydrogen kontynuuje swoje europejskie tournée. Po testach w polskich, niemieckich i włoskich miastach pojazd zaprezentowany został w Wiedniu.

Zakład Opel Manufacturing Poland w Gliwicach wznowi produkcję samochodów w poniedziałek, 8 czerwca.

1 czerwca fabryka Toyoty w Jelczu-Laskowicach rozpoczęła produkcję najnowszej generacji silników benzynowych o pojemności 1,5 l, zaprojektowanych w ramach globalnej architektury TNGA (Toyota New Global Architecture).

28 maja 2020 podpisana została umowa na dostawę 3 szt. autobusów AUTOSAN SANCITY 9LE dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. k.
Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.k.
A. Berger Polska Sp. z o. o.
GABEC
Stjorsen Polska
Malbox The Stamping Company