GEORG UTZ
Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
VIA
Aalberts
CABKA
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. poinformowała o wydaniu 5 nowych decyzji o wsparciu na łączną kwotę inwestycji ponad 175 mln złotych.

Manager Sekwencji, 3D videomapping, Rozszerzona Rzeczywistość, Apzumi Spatial. To nie nazwy poziomów gry komputerowej, a zaawansowane, wirtualne narzędzia informatyczne wspomagające funkcjonowanie różnych działów produkcji i logistyki w Volkswagen Poznań.

23 marca miało miejsce symboliczne wbicie łopaty na terenie budowy zakładu TENGLONG Polska S.A.

W salonach marki Volkswagen w Polsce pojawiają się już egzemplarze modelu ID.4. Pierwsze samochody trafiają też do klientów, którzy zdecydowali się na zakup aut w ich premierowej odmianie.

Hale produkcyjne w Sanoku opuszczają właśnie pierwsze zakontraktowane, elektryczne AUTOSAN-y i wyjeżdżają na, póki co, sanockie drogi.

13 kwietnia Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność” skierowała pismo do Prezes Zarządu MAN Trucks & Bus S. A.

Pragniemy poinformować, że trwają prace nad kolejnym wydaniem kwartalnika kwartalnika AutomotiveSuppliers.pl review online.

Według danych z końca marca 2021 r., w Polsce było zarejestrowanych łącznie 22 291 samochodów osobowych z napędem elektrycznym.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Plasma Point Polska
 PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
1Logistics Żuralski Sp. z o.o.
PID-MILL Piotr Dydio
Heute Service Sp. z o.o.
IPS Europe Sp. z o.o.