Brzeska Strefa Gospodarcza przyciąga! Budowę nowoczesnej fabryki rowerów rozpoczęła portugalska firma RTE Poland.

Przedsiębiorca Toyota Motor Poland Company Limited Sp. z o.o., powiadomił Prezesa UOKiK, że w samochodach marki Toyota ProAce, wyprodukowanych we Francji od 19.11 do 03.12.2019 r., uzupełniający system bezpieczeństwa biernego SRS może nie zadziałać, w związku z nieprawidłowym montażem blokady szyny fotela tylnego, co grozi obrażeniami.

Zarząd Mangata Holding S.A. przedstawił wyniki finansowe grupy po III kwartałach 2020 r.

29 października 2020 r. z taśm produkcyjnych fabryki Volkswagen Poznań zjechały pierwsze egzemplarze kolejnej generacji modelu Volkswagena Caddy.

Zarząd URSUS S.A. w restrukturyzacji informuje, że 28 października br. został podpisany list intencyjny z China Dongfeng Motor Industry Imp. & Exp. Co., Ltd, w którym uzgodniono, iż strony zamierzają zainicjować współpracę badawczo-rozwojową i przemysłową w celu stworzenia, homologacji, wdrożenia i sprzedaży towarów w oparciu o produkty Dongfeng i europejskie know - how URSUS w zakresie pojazdów elektrycznych i elektryczno-wodorowych.

Przypominamy, że już w najbliższą środę rozpocznie się wirtualne spotkanie zakupowe Automotive CEE Day 2020 ONLINE (4-6.11.2020)

Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k. to kolejna firma z internetowej bazy dostawców, którą chcemy Państwu przybliżyć.

28 października w gliwickim zakładzie Groupe PSA dobiegła końca produkcja Opla Astry Sedan, popularnie zwanej „Astrą Czwórką”.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Trojan Manufacturing (UK) Ltd
Galwanizer Sp. z o.o.
TRAZMET Lager Technik Sp. z o.o.
Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.k.
EUROTOM Sp. z o.o.
Lüttgens Polska Sp. z o.o. Sp.k.