Stokvis Tapes
VIA
W Makowie Mazowieckim zaprezentowano 5 grudnia wyniki projektu „e-Van - uniwersalny pojazd dostawczy o napędzie elektrycznym kat. N1”, finansowanego ze środków funduszy europejskich Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Ekoenergetyka, wiodący producent infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych dużej mocy na rynku europejskim z sukcesem zakończyła testy stacji ładowania AXON EASY na rynku amerykańskim. Potwierdziły to niezależne testy organizowane przez CharIN.

Przedsiębiorca Mazda Motor Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Mazda CX-60 (KH), wyprodukowanych w Japonii od 28.08.2022 r. do 27.07.2023 r., silnik może nie uruchomić się podczas jazdy lub na postoju, w sytuacji, gdy spodziewane jest uruchomienie silnika zaraz po i-stop.

1 grudnia br. Miejski Zakład Komunikacji w Zamościu odebrał 14 autobusów elektrycznych, które dostarczyła firma MAN Truck & Bus Polska.

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie inwestuje w zrównoważony transport publiczny, zamawiając 12 przegubowych autobusów Solaris z napędem elektrycznym.

5 grudnia br. HSW S.A. Oddział Autosan dostarczył do Warszawy ostatnich pięć autobusów przegubowych SANCITY 18LF LNG. Pojazdy już wcześniej pomyślnie przeszły odbiory techniczne.

Stellantis Polska Sp. z o.o. powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Citroën C3 może dojść do wycieku paliwa.

Zarząd Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. poinformował, że 5 grudnia 2023 r. Pan Leszek Szafran - Prezes Zarządu złożył rezygnację z Zarządu Spółki ze skutkiem na dzień 5 grudnia 2023 r., na godz. 11.00.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

PW TYREX Sp. z o.o.
PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
ANT Solutions Sp. z o.o.
SJM EUROSTAT SAS
ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o
1Logistics Żuralski Sp. z o.o.