Automotive CEE Day 2020
Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
Wręczenie dorocznej nagrody SSIS odbyło się na konferencji partnerów biznesowych Siemens z regionu EMEA, w stolicy Łotwy Rydze w dniach 29-30 stycznia 2020 roku. W ciągu kilkunastu lat jako jedyna firma z Polski CAMdivision zdobyło również sześć europejskich wyróżnień od SIEMENS.

Zarząd URSUS S.A. poinformował, że Sąd Rejonowy w Olsztynie wydał w dniu 19 lutego br. postanowienie o otwarciu przyspieszonego postępowania układowego.

Trwa rozbudowa fabryki Bridgestone Poznań. 20 stycznia br. odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego symbolizujące rozpoczęcie kolejnego ważnego etapu tego procesu - budowy nowych hal produkcyjnych.

Za ponad 5 tygodni w Opolu odbędzie 7. spotkanie zakupowe Automotive CEE Day (26-27 marca) ale już teraz lista uczestników przedstawia się bardzo interesująco.

Rozstrzygnięto przetarg na zakup miejskich autobusów. Miasto Suwałki kupi 12 autobusów napędzanych sprężonym gazem ziemnym CNG od dwóch firm: Autosan i Solaris. Za ten zakup suwalski samorząd zapłaci w sumie ponad 16 mln zł.

W styczniu bieżącego roku Wielton utrzymał trend z końca 2019 roku, odnotowując wzrost udziałów do poziomu 16,2 proc. w warunkach spadającego rynku w Polsce. Według danych Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego w okresie tym Spółka zarejestrowała 197 szt. nowych przyczep i naczep o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) pow. 3,5 tony.

Firma Ecocolor świadczy usługi w zakresie lakierni proszkowej elementów małych i dużych gabarytów (do 12 metrów), kataforezy (malowanie ktl) oraz procesów oczyszczania powierzchni - piaskowanie, omiatanie, śrutowanie.

25 stycznia 2020 r. po raz 26. w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXIX edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu. SITECH Sp. z o.o. otrzymał piąty Diament do swojej Statuetki.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

GEFCO Polska
A. Berger Polska Sp. z o. o.
IceTech Polska Sp. z o. o.
Galwanizer Sp. z o.o.
Silesia Plastics s.c.
Hauck Heat Treatment Sp. z o.o.