Stokvis Tapes
VIA
Endego
BMW Vertriebs GmbH Oddział w Polsce powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki BMW, modele: X5 (E70) oraz X6 (E71 i E72), wyprodukowanych w Niemczech, możliwa jest usterka poduszki powietrznej kierowcy typu PSDI-5, polegająca na degradacji tabletek generujących gaz pędny nadmuchiwacza.

BMW Vertriebs GmbH Oddział w Polsce powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki BMW, modele: Seria 2 Active Tourer (U06) i X1 (U11), wyprodukowanych w Niemczech, część tylnego pasa bezpieczeństwa, około 5 cm, może być zakleszczona pod elementem wykończeniowym słupka C.

Choć na osi czasu 5 lat wydaje się okresem krótkim, to w przypadku Zakładu Elektroniki ZF w Częstochowie był to czas inwestycji, intensywnego rozwoju, rozbudowy i poszerzania działalności produkcyjnej. Aktualnie Zakład zatrudnia 430 osób i produkuje zaawansowane komponenty dla mobilności nowej generacji: kamery 4.8 S CAM, superkomputery ZF Pro AI, radary MRR czy elementy wspierające układy hamulcowe.

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Mercedes Typ 206 (C-class), z 4-cylindrowym silnikiem wysokoprężnym, wyprodukowanych od 08.10.2020 r. do 12.09.2022 r., siła mocowania przewodu zasilającego paliwa może być niezgodna ze specyfikacjami.

W kwietniu tego roku zakład Nippon Seiki Poland Sp. z o.o. po raz pierwszy przeszedł pozytywny proces certyfikacji ISO 14001:2015. Certyfikat został przyznany przez jednostkę certyfikującą SGS.

GALWANIZER to firma działająca od wielu lat na rynku usług galwanicznych dla branży motoryzacyjnej, budowlanych, sanitarnych i innych.

30 maja 2023 roku Rada Nadzorcza spółki Boryszew S.A. zatwierdziła wydatki inwestycyjne Grupy Maflow w kwocie około 20 mln euro.

Stellantis Polska Sp. z o.o.powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Opel Movano C może wystąpić brak ostrzeżenia (brak sygnalizacji kontrolki AdBlue na zestawie wskaźników) o niskim poziomie mocznika w zbiorniku.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Alucrom Sp. z o.o.
Zakład Obróbki Skrawaniem Stargard
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.
MWM Business Solutions Sp. z o.o.
WAMECH P. A. WĄSIK Sp. J.
Solwit S.A.