Stokvis Tapes
Manutan
1LOGISTICS ŻURALSKI
1LOGISTICS ŻURALSKI
VIA
Aalberts
CABKA
Sigfox
Kaiser Kraft
Gotec
Firma analityczna IHS Markit obniżyła swoją całoroczną prognozę produkcji pojazdów o 6,2 proc. lub 5,02 mln sztuk.

Toyota ogłosiła plany seryjnej produkcji podwójnych modułów ogniw paliwowych dla dużych ciężarówek, które będą oferowane wszystkim zainteresowanym producentom.

Toyota zainwestuje do 2030 roku 13,5 miliarda dolarów w rozwój i zwiększenie produkcji baterii do hybryd i samochodów elektrycznych.

Toyota powołała nowy fundusz inwestycyjny Toyota Ventures Climate Fund do wspierania innowacyjnych pomysłów na walkę z ociepleniem klimatu.

Ford ogłosił, że Romulus w stanie Michigan będzie nowym mejscem globalnego centrum doskonałości w zakresie akumulatorów – Ford Ion Park.

Cztery na dziesięć osób planujących zmianę auta, chce kupić samochód elektryczny

Po premierze w Izraelu, nowy Fiat 500 kontynuuje swoją podróż dookoła świata, przybywając do Brazylii. W prezentacji samochodu wziął udział Olivier François, dyrektor generalny marki Fiat i dyrektor marketingu Grupy Stellantis.

Toyota zajęła 21. miejsce w rankingu 50 najbardziej innowacyjnych firm świata w 2021 roku, przygotowanym przez Boston Consulting Group (BCG). To potężny awans aż o 20 pozycji w porównaniu z zeszłorocznym notowaniem.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)
Promot - Zakłady Metalowe Sp. z o.o.
Elmigo Sp. z o.o.
KAISER+KRAFT Sp. z o.o.
Coro-Tech Sp. z o.o.