Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
VIA (do 31.12.2020)
Testo (do 6 kwietnia 2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego swoim pracownikom, zarząd Volvo Cars podjął decyzję o wstrzymaniu produkcji w szwedzkich i amerykańskich fabrykach od 26 marca do 14 kwietnia.

Niemal wszystkie marki koncernu Volkswagen zamknęły rok obrachunkowy 2019 lepszymi wynikami finansowymi niż poprzedni.

W przeciągu dwóch lat SEAT nawiązał współpracę z ponad 200 izraelskimi start-upami skupionymi wokół centrum technologicznego w Tel Awiwie. Producent obecnie testuje takie przełomowe rozwiązania, jak obserwacja ruchu gałek ocznych kierowcy, wykrywanie potencjalnych niebezpieczeństw oraz kontrola natężenia światła poprzez elektrycznie sterowane przyciemnianie szyb. Co roku SEAT inwestuje w co najmniej 10 eksperymentalnych technologii.

Koncern Volkswagen zakończył 2019 rok pozytywnym wynikiem finansowym. Przychody ze sprzedaży zwiększyły się o 16,8 mld euro do 252,6 mld euro, zysk operacyjny przed zdarzeniami specjalnymi wzrósł do 19,3 (17,1) mld euro.

Po ponad 20 latach wzór marki BMW do komunikacji online i offline prezentuje się w nowej stylistyce. Zmodyfikowano logo komunikacyjne BMW, BMW i i BMW M, czcionkę oraz zasady projektowania. W ten sposób marka dostosowuje się do zmieniających się oczekiwań i przyzwyczajeń wizualnych, a także do epoki cyfrowej.

Firma BASF w roku obrotowym 2019 wygenerowała sprzedaż w wysokości 59,3 mld EUR; niewielki spadek sprzedaży w porównaniu z rokiem poprzednim wynikał z niższych wolumenów i cen.

Firma Volvo Cars sprzedała w lutym 39 742 samochody, co oznacza 8 proc. spadek w porównaniu do lutego 2019 roku. Niższa sprzedaż związana jest z sytuacją na rynku chińskim, który skurczył się z powodu koronawirusa.

Dla VW, BMW i Daimlera Chiny to najważniejszy rynek zbytu. Sytuacja robi się dramatyczna.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Geo Globe Polska Sp z o.o.
Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.k.
KLGS Sp. z o.o.
SHOT BLASTING Sp. z o.o.
SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. k.
Galwan Sp. z o.o.