Stokvis Tapes
VIA
Aalberts
Ford wyprodukował 150-tysięcznego Mustanga Mach-E, którego produkcja ruszyła prawie dwa lata temu. To ważny kamień milowy, ponieważ firma planuje osiągnięcie rocznej produkcji 600 tys. samochodów elektrycznych do końca 2023 roku i ponad dwóch milionów rocznie do 2026 roku.

Ford Motor Company oraz Manufacture 2030 ogłosiły w połowie listopada podpisanie strategicznego partnerstwa, które ma pomóc dostawcom producenta samochodów w realizacji celów związanych z redukcją emisji dwutlenku węgla, tak aby osiągnąć neutralność węglową do 2035 r. w Europie i nie później niż w 2050 r. na całym świecie.

LG Energy Solution podpisało wiążącą umowę na zakup węglanu litu klasy akumulatorowej z Compass Minerals, amerykańskim producentem podstawowych minerałów, w celu trwałego zwiększenia stabilności swojego łańcucha dostaw minerałów krytycznych.

9 listopada br. Grupa Stellantis ogłosiła, że zainwestuje ponad 300 milionów euro w zakład w Kenitrze i uruchomieniu produkcję platformy „smart car". Fabryka w Kenitrze działa od połowy 2019 roku.

oyota i przedsiębiorstwo energetyczne JERA zbudowały wielkoskalowy magazyn energii Sweep Energy Storage System. Instalacja powstała ze zużytych baterii odzyskanych z zelektryfikowanych samochodów i jako pierwsza na świecie wykorzystuje technologię sweep.

W III kwartale roku finansowego 2022 r. sprzedaż Magna International wzrosła do 9,3 mld dolarów, o 17 proc. więcej w stosunku do analogicznego okresu zeszłego roku.

Ogłaszając wyniki finansowe za trzeci kwartał br. Ford podkreśla, że pozwalają one na dobre zakończenie pełnego wyzwań roku 2022 i mocny start w rok 2023. Firma koncentruje działania wokół swoich trzech, motoryzacyjnych, skupionych na kliencie jednostek biznesowych.

W III kwartale roku finansowego 2022 sprzedaż amerykańskiego koncernu Lear Corporation wzrósł rok do roku o 23 proc. i osiągnęła poziom 5,2 mld dolarów.

baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

GREG-PLAST
Fromm Poland Sp. z o.o.
Promot - Zakłady Metalowe Sp. z o.o.
Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.
Craemer GmbH
Wirthwein Polska Sp. z o.o.