Stokvis Tapes
VIA
Certyfikat potwierdza, że nasza spółka wdrożyła system zarządzania zgodnością w takich obszarach jak środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo, własność intelektualna, bezpieczeństwo informacji i prywatność oraz fair trade.

W sierpniu trolejbus Solaris Trollino 12 jeździł testowo po ulicach Vancouver w Kanadzie. Prezentacja pojazdu za oceanem to jeden z elementów planu wejścia z ofertą autobusową na rynki Ameryki Północnej, zgodnie ze strategią Grupy CAF i Solarisa, zapowiadaną pod koniec 2022 r.

Globalny popyt na chipy wykorzystywane w branżach motoryzacyjnej i dóbr konsumpcyjnych utrzymuje się na wysokim poziomie. Aby odpowiedzieć na potrzeby rynku, Bosch kontynuuje rozwój swojej działalności w obszarze półprzewodników.

W związku z awarią systemu zleceń produkcyjnych, która miała miejsce w godzinach dziennych 28 sierpnia, działalność w niektórych zakładach koncernu Toyoty w Japonii została zawieszona od pierwszej zmiany 29 sierpnia (wtorek) a ostatecznie na 28 liniach we wszystkich 14 zakładach od zmiany wieczornej tego samego dnia.

Toyota Motor North America (TMNA) przy swojej głównej siedzibie R&D w York Township w stanie Michigan zbuduje nowe laboratorium baterii, które będzie badać jakość, wydajność i trwałość akumulatorów przeznaczonych na rynki Ameryki Północnej.

W zakładach Toyota Motor Manufacturing France (TMMF) wdrożono pionierską, bezemisyjną kabinę lakierniczą, która wykorzystuje technologię odzyskiwania ciepła oraz pompy ciepła. W ten sposób fabryka zmniejszyła roczną emisję CO2 o 1000 ton.

9 sierpnia br. firma Mobis, podmiot należący do Hyundai Motor Group, poinformowała o uzyskaniu od Volkswagen AG zamówienia na montaż systemu akumulatorów, niezbędnego elementu pojazdów elektrycznych.

SEUL, 8 sierpnia 2023 r. - LG Energy Solution (LGES; KRX: 373220) ogłosiło utworzenie pierwszej wspólnej spółki Joint Venture zajmującej się recyklingiem akumulatorów z Zhejiang Huayou Recycling Technology Co., Ltd (dalej zwaną “ Huayou Recycling”), spółką zależną Huayou Cobalt.

MotoSolutions
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Nifco Poland Sp. z o.o.
Promot - Zakłady Metalowe Sp. z o.o.
HQ Plastics
Etisoft Sp. z o.o.
FABER CNC
Craemer GmbH