1LOGISTICS ŻURALSKI
1LOGISTICS ŻURALSKI
Stokvis Tapes
Manutan
CABKA
VIA
Gotec
baza dostawcow
Sigfox
Kryzys półprzewodników w znacznej części sparaliżował branżę samochodową. Mimo to SEAT S.A. zakończył rok 2021 z wynikiem 470 500 sprzedanych pojazdów, co stanowi wzrost o 10% w stosunku do roku 2020 (426 600).

Aptiv PLC, globalna firma technologiczna tworząca bardziej bezpieczną, ekologiczną i lepiej skomunikowaną mobilność, ogłosiła dziś przejęcie od TPG firmy Wind River, wiodącego dostawcy inteligentnego oprogramowania brzegowego [typu edge - czyli warstwy pośredniej między chmurą a urządzeniami IoT] za 4,3 mld USD w gotówce.

10 stycznia br. sąd w Seulu zatwierdził przejęcie SsangYong Motor Co. przez koreańskie konsorcjum, kierowane przez producenta samochodów elektrycznych Edison Motors Co.

Ford Motor Company poinformował, że planuje niemal podwoić produkcję pick-upa F-150 Lightning do 150.000 egzemplarzy rocznie w zakładzie Rouge Electric Vehicle Center w Dearborn, aby zaspokoić wysoki popyt na pierwszą elektryczną wersję najlepiej sprzedającego się samochodu w Ameryce – modelu serii F.

Tesla kolejny miesiąc z rzędu pochwaliła się ustanowieniem nowych rekordów zarówno w produkcji jak i sprzedaży swoich samochodów elektrycznych.

Toyota przedstawiła szczegóły swojej strategii bateryjnych samochodów elektrycznych (BEV) podczas specjalnej konferencji prasowej.

30 listopada 2021 r. Stellantis N.V. oraz Factorial Energy ogłosiły podpisanie umowy o współpracy mającej na celu rozwój technologii akumulatorów trakcyjnych wysokiego napięcia z elektrolitem stałym firmy Factorial.

Fabryka koncernu Volkswagena w Emden wstrzymała produkcję aut do początku przyszłego roku.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Kerafol Keramische Folien GmbH Co KG
HQ Plastics
Elmigo Sp. z o.o.
BeGC Polska Sp. z o.o.
Galwanizer Sp. z o.o.
Plastoplan Polska Sp. z o.o.