Manutan
Stokvis Tapes
Sandvik
Aalberts
VIA
Gotec
Audi wyznacza kierunek związany z produkcją modeli bazujących na platformie technologicznej dla samochodów w pełni elektrycznych PPE (Premium Platform Electric) w Chinach. W tym celu zawiązało na tamtejszym rynku spółkę Audi FAW NEV Company.

23 czerwca br. chińska firma CATL poinfomowała, że wprowadza na rynek akumulatory do aut elektrycznych - Qilin, trzecią generację technologii CTP (cell-to-pack).

Japoński Marelli Holdings w miniony piątek złożył wniosek do sądu o przeprowadzenie procesu restrukryzacji, podała "Nikkei".

Ford, jako lider branży motoryzacyjnej stale dąży do zmniejszania wpływu swojej działalności na środowisko. Producent skupia się m.in. na pozyskiwaniu surowców powstających wyłącznie w odpowiedzialny sposób.

Klimat zmienia się znacznie szybciej niż świat jest w stanie za tym nadążyć. Podnoszący się poziom mórz, susze i pożary lasów wskazują, że sytuacja jest wręcz krytyczna. Zatem odpowiedzialność środowiskowa to dziś jeden z najistotniejszych aspektów działalności biznesu.

Ford, jeden z największych producentów samochodów na świecie wyznacza standardy nie tylko w jakości oferowanych samochodów i użytych w nich technologii, ale także w działaniach na rzecz ograniczenia negatywnego wpływu swojej działalności na środowisko.

Hyundai Motor Group (HMG), globalne przedsiębiorstwo, które stworzyło łańcuch wartości w oparciu o mobilność i które pracuje nad wspieraniem lepszej przyszłości dla ludzkości, potwierdziło swoje zaangażowanie w zwiększenie inwestycji w Stanach Zjednoczonych, aby dalej realizować cel, jakim jest zapewnienie zrównoważonej i inteligentnej mobilności.

Ford wykonał kolejny krok na drodze transformacji w Europie. Z dniem 1 czerwca 2022 r. Martin Sander obejmuje stanowisko dyrektora generalnego jednostki Ford Model e w europejskim oddziale Forda.

baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Substance Analyst
AGTOS Polska Sp. z o.o.
BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
MM Systemy Sp. z o.o.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.