Stokvis Tapes
Takoni
Galvanopartners
VIA
- W pierwszym kwartale 2024 roku cała branża na rynku europejskim zmagała się z około 24% rdr. zmniejszeniem rynku, będącym kontynuacją trendu spadkowego z drugiego półrocza 2023 roku...

11 czerwca 2024 r., Zwyczajne Walne Zgromadzenie MANGATA Holding S.A. podjęło uchwałę w sprawie podziału zysku za rok obrotowy 2023, na podstawie której postanowiło wypłacić dywidendę.

11 czerwca br. w Brzegu (Opolskie) miała miejsce uroczystość oficjalnego rozpoczęcia budowy fabryki należącej do koreańskiego koncernu POSCO International.

Startuje druga edycja konkursu „Niebieskie Granty”. Tym razem do zdobycia jest łącznie do 180 tysięcy złotych, które mają zostać przeznaczone na projekty związane z ochroną środowiska oraz integracją mieszkańców.

Dziś chcielibyśmy zapoznać Państwa z ofertę kolejnej firmy z internetowej bazy dostawców produkcyjnych i nieprodukcyjnych AutomotiveSuppliers.pl - spółki Deltax Programming Sp. z o.o..

Ekoenergetyka, wiodący europejski producent ładowarek do pojazdów elektrycznych, otworzył nową linię produkcyjną, która podwoi prędkość produkcji i jednocześnie poprawi jakość oraz wydajność urządzeń.

230 osób, czyli niemal cała załoga, ma stracić pracę w ramach zwolnień grupowych zapowiedzianych w zakładzie Yazaki Automotive Products Poland (YAPP) w Mikołowie, informuje NSZZ "Solidarność".

Ostatnie tygodnie w sposób szczególny zapisały się w historii Solarisa. W maju z linii produkcyjnej wyjechał 25 000. autobus wyprodukowany w fabryce producenta. Jubileuszowym pojazdem okazał się Urbino 12 electric zbudowany dla floty ATM Milano. W tym samym czasie firma obchodziła 25. rocznicę premiery marki Urbino.

baza dostawcow
Siemens

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Gergonne Polska  Sp. z o.o.
Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o. o.
METCHEM Sp. z o.o.
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.
WOLMOT Sp. z o.o.
GATNER GROUP Sp. z o.o. CNC Sp.k.