Georg Utz (do 31 grudnia 2019)
Stokvis Tapes (do 8 styczeń 2020)
GALWANO PARTNERS do 03.02.2020
VIA (do 31 grudnia 2019 r.)
MTM (do 10. stycznia 2020)
ITA do 31.01.2020
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
Ponad 320 mln zł w aglomeracji wrocławskiej zainwestuje światowy gigant koncern LG. Spółka LG Electronics Wrocław będzie produkować separatory bezpieczeństwa, które mają zastosowanie w bateriach litowo-jonowych, wykorzystywanych między innymi w samochodach elektrycznych.

Firma Silesia Plastics s.c. powstała, aby wyznaczać nowe standardy w przemyśle przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz motoryzacji.

Wyniki polskich obrotów towarowych po raz kolejny potwierdziły dobrą kondycję polskich eksporterów. W skali 10 miesięcy 2019 r. zagraniczna sprzedaż naszych towarów zwiększyła się o 5,3 proc., do 196,6 mld EUR, a import o 3,0 proc., do 195,5 mld EUR.

4 grudnia br. w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród dla liderów biznesu - Fabryka Roku 2019, organizowana przez redakcję magazynu Inżynieria i Utrzymanie Ruchu i Control Engineering Polska.

Prawdopodobnie od 11 grudnia br. będzie można składać wnioski o dopłaty do samochodów elektrycznych kupowanych przez osoby prywatne.

Przedsiębiorca Toyota Motor Poland Company Limited Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Toyota, pojawiła się awaria.

Firma Müller Die lila Logistik Polska świadczy usługi logistyczne i doradcze. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie i wypracowane rozwiązania dla branży motoryzacyjnej i AGD, takie jak: zarządzanie łańcuchem dostaw i przepływem opakowań zwrotnych.

Firma Solaris Bus & Coach S.A. zwyciężyła w ogłoszonym w stolicy Estonii, Tallinie, przetargu na 100 ekologicznych autobusów miejskich napędzanych sprężonym gazem ziemnym (CNG).

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Metalsprzęt.pl
Galwanizer Sp. z o.o.
Carl Zeiss Sp. z o.o.
ZEM Sp. z o.o.
SIROPOL Sp. z o. o.
Silesia Plastics s.c.