Dziś o godz. 10.00 z taśmy produkcyjnej zakładów Volkswagen Poznań zjechał ostatni egzemplarz Volkswagena Caddy czwartej generacji.

Nowoczesna witryna internetowa należy do najważniejszych wizytówek biznesowych: dla potencjalnych i istniejących klientów, kandydatów do pracy, dostawców, opinii publicznej – pierwszym krokiem do pozyskania informacji o firmie jest kliknięcie na jej stronę internetową.

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. powiadomił Prezesa UOKiK, że w samochodach marki Mercedes, Typ 205, 253, 290 (C-klasa, GLC, AMG GT), wyprodukowanych od 24.04.2018 r. do 06.11.2019 r., system ESP może nie być dostosowany do zainstalowanego rodzaju hamulców i nie reagować prawidłowo na ewentualne odchylenie czujnika stopnia odchylenia od kursu jazdy lub awarię podciśnieniowego przewodu hamulcowego.

Firma Solaris wygrała przetarg rozpisany przez Miejski Zakład Komunikacji w Pile na dostawę pięciu autobusów elektrycznych Urbino 12 electric wraz z infrastrukturą ładowania.

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. powiadomił Prezesa UOKiK, że w samochodach marki Mercedes, Typ 177 (A-klasa), wyprodukowanych od 11.09.2017 r. do 10.02.2019 r., elastyczny przewód spustowy układu klimatyzacji może być niewłaściwie zamontowany, powodując przedostawanie się wody kondensacyjnej z układu klimatyzacji do przestrzeni na nogi po stronie kierowcy i pasażera oraz do tunelu środkowego.

Więcej robotów w produkcji przemysłowej, zwiększenie wydajności produkcji i obniżenie jej kosztów, a także unowocześnienie polskiej gospodarki i poprawa jej międzynarodowej pozycji pod względem robotyzacji - takie m.in. mają być efekty ulgi na robotyzację, którą przygotowują Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Finansów.

W czasie cyfrowej transformacji coraz bardziej zmienia się podejście do poprawnego zarządzania firmą, w tym posiadanego majątku.

Roboty współpracujące lub inaczej coboty (z ang. collaborative robots, cobots) stwarzają dodatkowe możliwości automatyzacji w przemyśle motoryzacyjnym.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

MX norm Sp. z o.o.
Aplast Krawczyk s.c.
FIUKA Polska Sp. z o.o.
Galwanizer Sp. z o.o.
Myzer Sp. z o.o.
Malbox The Stamping Company