Stokvis Tapes
VIA
Polenergia eMobility wybuduje ponad 30 nowych, ogólnodostępnych stacji ładowania samochodów elektrycznych. Stacje powstaną przy parkach handlowych należących do grupy Newgate Investment. – Parki handlowe to naturalna przestrzeń do rozwoju infrastruktury szybkiego ładowania. Zielona energia z naszych stacji ładowania zasili tysiące pojazdów elektrycznych rocznie – mówi Artur Kalicki, Członek Zarządu Polenergii eMobility.

Według danych z końca sierpnia 2023 r., w Polsce były zarejestrowane łącznie 48 533 osobowe i użytkowe samochody całkowcie elektryczne (BEV). Przez pierwsze osiem miesięcy b.r. ich liczba zwiększyła się o 15 137 sztuk, tj. o 67% więcej niż w analogicznym okresie 2022 r. - wynika z Licznika Elektromobilności, uruchomionego przez PZPM i PSPA.

21 września br. burmistrz Nysy wydał decyzję zmieniająca zeszłoroczną decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla "przedsięwzięcia polegającego na rozbudowie zakładu produkcji komponentów do akumulatorów elektrycznych".

5S w dzisiejszym przemyśle jest wszechobecnym standardem, fundamentem dla bardziej wyrafinowanych narzędzi i technik szczupłego wytwarzania. Funkcjonujące 5S przynosi wymierne korzyści. Wiedzą o tym wszyscy. Wszyscy, oprócz osób, które z tym standardem pracują na co dzień - oprócz operatorów produkcji!

W okresie 15 miesięcy roku finansowego 2022/2023 Grupa Kapitałowa IZOBLOK uzyskała przychody z działalności operacyjnej w kwocie 320 972 tys. zł. Skonsolidowany zysk na działalności operacyjnej ukształtował się na poziomie 12 964 tys. zł., natomiast wskaźnik EBITDA w raportowanym okresie wyniósł 27 356 tys. zł.

MPK Poznań otworzyło dziś nowy rozdział w swojej historii. Na ulice miasta wyjechały pierwsze ultranowoczesne autobusy marki Solaris wyposażone w wodorowe ogniwa paliwowe. Przewoźnik zamówił 25 pojazdów tego typu w październiku 2022 roku. Całość zamówienia zostanie zrealizowana do końca 2023 roku. Pojazdy będą tankowane wodorem na stacji zlokalizowanej przy ul. Warszawskiej.

Przemysł motoryzacyjny stoi w obliczu przełomu, a my jesteśmy gotowi zaprowadzić Państwa w sam środek tych zmian! Na niespełna dwa miesiące przed 12. Forum MotoSolutions zapraszamy do świata best practices, innowacji i inspirujących rozwiązań. 23 i 24 listopada 2023 r. to data, którą należy zapisać w kalendarzu. Już teraz przedstawiamy agendę wydarzenia i cieszymy się, że mamy potwierdzonych już 210 uczestników!

Nifco Poland Sp. z o.o. to kolejna firma, której ofertę produkcyjną i usługową znajdą Państwo w internetowej bazy dostawców motoryzacyjnych i nieprodukcyjnych AutomotiveSuppliers.pl.

baza dostawcow
MotoSolutions

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o
Etisoft Sp. z o.o.
Bimax Sp. z o.o.
GABEC
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.
 C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o.