Manutan
Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
1LOGISTICS ŻURALSKI
VIA
Aalberts
CABKA
Sigfox
Kaiser Kraft
Gotec
Kilkaset nowych miejsc pracy powstanie na terenie strefy gospodarczej gminy Ujazd. Największa tamtejsza firma - Mubea - szykuje się do budowy trzeciej hali produkcyjnej.

W pierwszym półroczu 2021 r. przychody czołowego producenta naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie wyniosły ok. 1,31 mld zł i były o 60,7 proc. wyższe niż przed rokiem.

TAURON uruchomił setną stację ładowania pojazdów elektrycznych. Najnowsze ładowarki działające w ramach programu Operator znajdują się w Pyrzowicach, Wiśle, Cieszynie i Bielsku-Białej.

W grudniu 2020 r. spółka ElectroMobility Poland (EMP) ogłosiła, że fabryka aut elektrycznych nowej marki IZERA powstanie w Jaworznie. Rozwój sytuacji w 2021 roku wskazuje, że projekt jest znacząco przesunięty w czasie.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wydała decyzję o wsparciu na rozszerzenie działalności firmie Universal Scientific Industrial Poland Sp. z o.o.

W imieniu Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK Polska) oraz AutomotiveSuppliers.pl serdecznie zapraszamy do udziału w drugie edycji Polsko-Niemieckiej Konferencji Branżowej online: „Automotive - branżo, co dalej?

Przedstawiamy Państwu kolejną firmę z internetowej bazy dostawców - LINEX Sp. z o.o.

Amerykański koncern chce zbudować w jednym z państw Unii Europejskiej osiem fabryk chipów za 80 mld euro. Polska jest jedną z potencjalnych lokalizacji dla tej gigantycznej inwestycji.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ELPLC S.A.
Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o.
NESDESIGN Sp. z o.o.
LINEX Sp. z o.o.
IPS Europe Sp. z o.o.
ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)