Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
VIA (do 31.12.2020)
Testo (do 6 kwietnia 2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
3 kwietnia Zarząd Wielton S.A.podjął decyzję o czasowym zawieszeniu od dnia 6 kwietnia 2020 r. produkcji w zakładach w Wieluniu.

Spółka przekaże łącznie 14 samochodów z swojego parku demonstracyjnego na okres najbliższych tygodni.

2 kwietnia br. podpisane zostało porozumienie pomiędzy związkami zawodowymi i zarządem fabryki MAN BUS w Starachowicach w sprawie uregulowania czasu pracy w obecnej, kryzysowej, sytuacji.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i konsorcjum ŁUKASIEWICZ - Przemysłowy Instytut Motoryzacji oraz AUTOSAN sp. z o.o. podpisały umowę o dofinansowanie kwotą ponad 5 mln zł projektu p.n.: „Autobus z tylnym, zewnętrznym, elektrycznym układem napędowym”. ŁUKASIEWICZ - PIMOT i AUTOSAN planują opracowanie i wyprodukowanie takiego autobusu.

Firma NOYEN, producent kompleksowych rozwiązań dla przemysłu, z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń oraz chemii przemysłowej mająca wieloletnie doświadczenie i wiedzę w tworzeniu preparatów chemicznych, uruchomienia linię produkcyjną środka dezynfekującego NOYEN PROTECT+.

W ostatnich tygodniach produkcja motoryzacyjna w Europie zamarła. Niemal wszyscy producenci komponentów oraz dostawcy nieprodukcyjni ograniczyli swoją działalność do minimum.

W ciągu pierwszych trzech miesięcy 2020 roku Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. (KSSE) pozyskała w ramach Polskiej Strefy Inwestycji już 20 nowych projektów inwestycyjnych na kwotę ponad 725 mln zł.

Dr Josef Baumert, członek zarządu ds. produkcji i logistyki VWN: „Z powodu nadal napiętej sytuacji związanej ze zmniejszonym zapotrzebowaniem rynku na lekkie samochody dostawcze jak również ryzyka braku płynności dostaw wstrzymujemy pracę w naszych zakładach w Niemczech i Polsce o kolejny tydzień.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Georg Utz Sp. z o.o.
IceTech Polska Sp. z o. o.
SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. k.
Elkom Trade S.A.
LINEX Sp. z o.o.
Müller - Die lila Logistik Polska Sp. z o.o.