Manutan
1LOGISTICS ŻURALSKI
Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
Aalberts
CABKA
VIA
Gotec
baza dostawcow
Sigfox
30 grudnia 2021 roku została zawarta umowa pomiędzy Ministrem Rozwoju, Pracy i Technologii a MAN Trucks Sp. z o.o.

Rzeczyca to kolejna, dziewiąta już gmina, w której transport dzieci i młodzieży do szkół będzie realizowany za pomocą bezemisyjnych autobusów elektrycznych marki Solaris.

Firma Hydro podjęła decyzję inwestycyjną w sprawie budowy nowego systemu fotowoltaicznego na terenie zakładu wyciskania aluminium w Trzciance.

Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Porsche, modele: Boxster (981) i Cayman (981), wyprodukowanych w Niemczech, może dojść do złamania jednego lub obu mocowań wahaczy w części bocznej wspornika.

Spółka AIUT w styczniu 2022 r. przejęła większościowe udziały w firmie IMI Polska z siedzibą w Krakowie, specjalizującej się w budowie maszyn i stanowisk zrobotyzowanych oraz systemów bezpieczeństwa.

Ministerstwo Rozwoju i Technologii zawarło dwie umowy dotyczące udzielenia pomocy publicznej dla dwóch inwestycji motoryzacyjnych, realizowanych w Wałbrzychu.

Plastoplan Polska Sp. z o.o. to kolejna firma z internetowej bazy dostawców, której ofertę chcielibyśmy Państwu przybliżyć.

15 grudnia 2021 r., została zawarta umowa o udzielenie pomocy publicznej w formie dotacji celowej, w związku z realizacją przez Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Amvian Automotive (Poland) Sp. z o.o.
Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o.
item Polska Sp. z o. o.
Wirthwein Polska Sp. z o.o.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.