Stokvis Tapes
VIA
Miejski przewoźnik Hamburger Hochbahn zamówił pięć autobusów wodorowych Solaris Urbino 12 hydrogen. Zeroemisyjne pojazdy mają pojawić się na ulicach Hamburga już w drugim kwartale 2024 roku.

Grupa Sanok Rubber Company przekroczyła poziom 350 mln zł przychodów w czwartym kwartale 2022 roku (+22% rdr), notując tym samym najwyższy historycznie obrót przypisany ostatnim trzem miesiącom roku kalendarzowego. W porównaniu do czwartego kwartału 2021 roku, wynik EBITDA wzrósł o 324%, do blisko30 mln zł, a rezultat na poziomie netto został poprawiony o ponad 20 mln zł.

16 marca w Mrągowie został rozstrzygnięły przetarg na dostawę dwóch elektrycznych autobusów klasy midi. Zgodnie z zamówieniem pojazdy dostarczy spółka ARP E-Vehicles.

13 marca 2023 r., została zawarta umowa o udzielenie pomocy publicznej w formie dotacji celowej, w związku z realizacją przez Polmotors Sp. z o. inwestycji w latach 2022-2023, polegającej na „Rozbudowie zakładu produkcji elementów nadwozia w Bielsku-Białej".

W połowie marca zostały zakończone negocjacje płacowe w GKN Driveline Polska Sp. z o.o. Podwyżka dla osób o stażu pracy krótszym niż rok wynosi 400 zł, a dla pozostałych a dłuższym - 650 zł.

Przedsiębiorca KIA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki KIA Sorento PHEV (MQ4 PHEV) wyprodukowane w Korei Południowej od 11 kwietnia do 10 maja 2022 r., może dojść do wycieku paliwa, zwiększając ryzyko pożaru.

Od 1 kwietnia br. o około 450 zł brutto wzrosną wynagrodzenia w Ficomirrors Polska. Porozumienie w tej sprawie podpisały 20 marca z pracodawcą zakładowe organizacje związkowe.

Solwit S.A. jest kolejnym dostawcą z internetowej bazy firm motoryzacyjnych, którą chcemy się Państwu przybliżyć.

baza dostawcow
Automotivr CEE Day

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Bodycote Polska Sp. z o.o.
Smart Project Rokicki Śliwka Sp. k.a.
Gergonne Polska  Sp. z o.o.
Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.