Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
Manutan
VIA
Aalberts
CABKA
EMTECH
Przedsiębiorca MMC Car Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, powiadomił Prezesa UOKiK, że w samochodach marki Mitsubishi, modele: Mitsubishi ASX (GA0W), Eclipse Cross (GK0W), Eclipse Cross PHEV (GL3W), Outlander (GF0W), Outlander PHEV (GG0W) z roczników modelowych 2017-2021, obrazy z kamery mogą być błędnie przetwarzane, a potencjalna kolizja może zostać błędnie wykryta, powodując uruchomienie hamowania wstępnego i wyświetlenie komunikatu ostrzegawczego.

Przyszłość ae group będzie kształtowana przez silny wzrost w ciągu najbliższych kilku lat. Niedawno rozpoczęły się prace budowlane związane z rozbudową zakładu w Strzelcach Krajeńskich.

Ostatnich kilkanaście tygodni przyniosło także informacje o nowych inwestycjach. Część z nich jest realizowana przez dostawców już obecnych Polsce, którzy teraz rozpoczynają projekty w nowych lokalizacjach.

Grupa stawia na rozbudowę usług tłoczenia aluminium i rozwój kompetencji narzędziowych związanych z projektowaniem i wykonywaniem różnego rodzaju tłoczników dla przemysłu.

Subaru Import Polska sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, powiadomił Prezesa UOKiK, że w samochodach marki Subaru IMPREZA/XV 2017-2019 może dojść do poluzowania śrub mocujących tylny stabilizator, co zwiększa ryzyko wypadku.

Firma ifm electronic Poland zdecydował się na kolejny, już czwarty projekt inwestycyjny w Opolu, poinformowała Wałbrzyska SSE INVEST-PARK.

15 lipca br. Rada Ministrów przyjęła propozycję wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz minimalnej stawki godzinowej w 2022 r., przedłożoną przez ministra rozwoju, pracy i technologii.

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, powiadomił Prezesa UOKiK, że w samochodach marki Mercedes, modele: Typ 205, 253 (C-klasa, GLC), wyprodukowanych od 05.02.2016 r. do 03.11.2020 r., połączenie przewodów gazowych układu inertyzacyjnego mogło zostać wykonane niezgodnie ze specyfikacją.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Geo Globe Polska Sp z o.o.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
Stansefabrikken Automotive
FIUKA Polska Sp. z o.o.
FABER CNC
TRAZMET Lager Technik Sp. z o.o.