Stokvis Tapes
Takoni
VIA
Posłanka Daria Gosek-Popiołek oraz posłowie Adrian Zandberg i Maciej Konieczny (wszyscy z partii Razem) skierowali pismo do Okręgowego Inspektora Pracy w Krakowie o kontrolę działań Aptiv Services Poland S.A. pod kątem przestrzegania przepisów dotyczących zwolnień grupowych, jak i tego, czy w firmie nie stosowano umów cywilnoprawnych w miejsce umów o pracę.

Shapers' Polska Sp. z o.o. to kolejna firma z internetowej bazy dostawców produkcyjnych i nieprodukcyjnych, której ofertę chcielibyśmy Państwu przybliżyć.

W styczniu br. produkcja sprzedana przemysłu była wyższa o 1,6% w porównaniu ze styczniem ub. roku, kiedy notowano wzrost o 1,4% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego, natomiast w porównaniu z grudniem ub. roku wzrosła o 2,3%.

Firma ITA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu  to kolejny dostawca nieprodukcyjny, który dołączył do internetowej bazy firm motoryzacyjnych portalu AutomotiveSuppliers.pl.

Andrzej Dycha został powołany na stanowisko prezesa Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH). Wiceprezesem Agencji została Magdalena Skarżyńska.

Firma Solaris dostarczyła do Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego „Klonowica” sp. z o.o. dwa przegubowe autobusy bateryjne. Nowe, bogato wyposażone Urbino 18 electric to pojazdy nr 99. i 100. marki Solaris we flocie tego przewoźnika.

Trwa odliczanie do 9. edycji Automotive CEE Day (Opole, 18-19 kwietnia  2024 r.)- przedstawiamy najnowsze informacje na dwa miesiące do tego największego spotkania zakupowego przemysłu motoryzacyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Gwarantowana podwyżka stawek godzinowych w spółce Brembo Poland w Dąbrowie Górniczej wyniesie w 2024 roku łącznie 3,3 zł brutto. Podwyższone zostaną także inne składniki wchodzące w skład wynagrodzenia, wśród nich dodatek frekwencyjny i dodatek za pracę w porze nocnej.

baza dostawcow
Automotive CEE Day 2024

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Galwanizer Sp. z o.o.
Nifco Poland Sp. z o.o.
QSense Sp. z o.o.
HQ Plastics
NESDESIGN Sp. z o.o.
SJM EUROSTAT SAS