17 września br. Bridgestone ogłosił podczas posiedzenia Nadzwyczajnej Rady Zakładowej, że zamierza zaprzestać wszelkiej działalności w zakładzie w Béthune we Francji.

Niemiecki dostawca MAHLE poinformował, że przyspiesza restrukturyzację Grupy.

HELLA GmbH & Co. KGaA poinformowała, że przejmuje wszystkie udziały w spółce FWB Kunststofftechnik GmbH w Pirmasens, która specjalizuje się w produkcji zaawansowanych komponentów z tworzyw sztucznych.

W lipcu br. rejestracje w Unii Europejskiej nowych samochodów osobowych zmniejszyły się stosunkowo niewiele - o 5,7% w porównaniu do tego samego miesiąca ubiegłego roku.

Od początku 2021 roku wszystkie przewozy ładunków i samochodów realizowane przez Deutsche Bahn na zlecenie Działu Logistyki Grupy Volkswagen będą odbywały się przy użyciu energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

Scania wprowadza na rynek gamę elektrycznych pojazdów ciężarowych. To kluczowy etap w procesie przewodzenia zmianie we wdrażaniu zrównoważonego systemu transportowego. Hybrydy plug-in oraz pojazdy w pełni elektryczne będą wykorzystywane przede wszystkim do pracy w mieście, m.in. w transporcie dystrybucyjnym.

Zarząd zaprezentował przedstawicielom pracowników główne założenia kompleksowej reorganizacji przedsiębiorstwa.

Zakłady BMW Group w Monachium są idealnie przygotowane do produkcji w pełni elektrycznego BMW i4.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Müller - Die lila Logistik Polska Sp. z o.o.
Paks'D Sp. z o.o.
Geo Globe Polska Sp z o.o.
SIROPOL Sp. z o. o.
TRAZMET Lager Technik Sp. z o.o.
P.H.U.P. KRAK-OLD Sp. z o.o.