Stokvis Tapes
VIA
Firma Mitsubishi Motors zapowiedziała dziś wprowadzenie do Europy całkowicie nowego, elektrycznie napędzanego modelu SUV-a klasy C i opublikowała pierwsze zdjęcie pojazdu.

Grupa Renault zapowiada rozpoczęcie realizacji szeroko zakrojonego planu transformacji swojej bazy produkcyjnej.

Symbio, spółka joint venture Forvia, Michelin i Stellantis, inauguruje dzisiaj swoją pierwszą gigafabrykę SymphonHy, centrum doskonałości technologicznej i przemysłowej.

W listopadzie 2023 roku produkcja samochodów osobowych w Niemczech osiągnęła poziom 402,8 tys. aut, podało stowarzyszenie VDA. To o prawie 2 proc. więcej niż w analogicznym miesiącu ubiegłego roku.

Kia Slovakia, jako jedyny zakład produkcyjny marki Kia w Europie, jest jednocześnie jedyną fabryką na Słowacji, która poza samochodami wytwarza także silniki.

Nadal utrzymuje się dwucyfrowy wzrost na rynku nowych samochodów osobowych we Włoszech. W listopadzie na Półwyspie Apenińskim zostało zarejestrowanych 139,3 tys. nowych aut. To o 16,2 proc. więcej niż przed rokiem.

Amerykańska firma BorgWarner zainwestuje 59,6 mln euro w nową produkcję w swoim zakładzie w Oroszlány na Węgrzech, podała agencja inwestycyjna HIPA.

Pracownicy fabryki Porsche w Saksonii świętują szczególny kamień milowy. Dziś z taśmy produkcyjnej zjechało dwumilionowe Porsche zbudowane w Lipsku – to Panamera Turbo E-Hybrid w kolorze Madeira Gold Metallic. Limuzyna o wysokich osiągach, z napędem o mocy 680 KM, jest obecnie w drodze do klienta z Dubaju.

baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

SAMES Sp. z o.o.
FORTY Sp. J. A. Korczyński, M. Tytkowska
PW TYREX Sp. z o.o.
Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o. o.
Bimax Sp. z o.o.
GATNER GROUP Sp. z o.o. CNC Sp.k.