Audi, w planowaniu kompleksowych procesów logistycznych, w coraz większym stopniu opiera się na rzeczywistości rozszerzonej (AR).

W listopadzie we Francji zarejestrowano 126 tys. nowych samochodów osobowych. To o 27 proc. mniej niż rok wcześniej.

Według nieoficjalnych informacji koncern Forda wybrał zakład w Kolonii pod produkcję samochodu elektrycznego, opartego na architekturze elektrycznej MEB Grupy Volkswagena.

Elektryczne i zelektryfikowane Mercedesy cieszą się coraz większą popularnością. W trzecim kwartale 2020 r. producent dostarczył klientom łącznie 45 000 aut na prąd i hybryd plug-in.

Opel ma nową oprawę wizualną. Logo narysowane cieńszą linią, nowa czcionka „Opel Next” oraz jaskrawy odcień koloru żółtego sygnalizują innowacyjność, jako atut marki Opel.

W październiku 2020 r. w Wlk. Brytaniii zostało wyprodukowanych niespełna 110,2 tys. samochodów osobowych, To o 18,2 tys. mniej niż w tym samym okresie zeszłego roku.

16 listopada fińska firma Valmet Automotive poinformowała, że po uzyskaniu zgód urzędów antymonopolowych, zakończyła sprzedaż linii biznesowej Engineering Services.

Grupa Renault ogłosiła przekształcenie swojego zakładu w mieście Flins w tzw. Re-FACTORY, pierwszy w Europie zakład gospodarki obiegu zamkniętego, który realizuje cel osiągnięcia do 2030 roku ujemnego bilansu CO2.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Holzverpackung Hüfingen Sp. z o.o.
Plasma Point Polska
Verpa Folie Wrocław Sp. z o.o.
A. Berger Polska Sp. z o. o.
Brökelmann Polska Sp. z o.o.
Hicron Sp. z o.o.