Stokvis Tapes
Takoni
Galvanopartners
VIA
Clarios, globalny lider w produkcji zaawansowanych akumulatorów, oraz szwedzki producent akumulatorów sodowo-jonowych, Altris, ogłosili podpisanie umowy o wspólnym rozwoju niskonapięciowych rozwiązań mobilnych.

Sunderland, Wielka Brytania – Prawie 18 lat temu pierwszy Nissan Qashqai zjechał z linii produkcyjnej w Sunderland w Wielkiej Brytanii, tworząc segment crossoverów i wywołując falę uderzeniową w całym motoryzacyjnym świecie.

Bruksela, 24 maja 2024 r. Z linii produkcyjnej w Brukseli zjechało pierwsze Audi Q8 e-tron edition Dakar. Zainspirowana najważniejszym na świecie rajdem pustynnym, ta specjalna edycja uosabia ducha innowacji i przygody, który definiuje Rajd Dakar.

Grupa Eberspächer oraz Ronal AG to kolejni dostawcy motoryzacyjni, którzy zapowiedzieli ograniczenie swojej działalności w Niemczech. Redukcje zostaną przeprowadzone w Nadrenii-Palatynacie.

W połowie maja br. Kongsberg Automotive poinformowal, że pozyskał nowy kontrakt o szacunkowej wartości w całym cyklu życia produktu w wysokości ponad 13 milionów euro.

W tym roku, pod hasłem „Zawsze do przodu od 1899 roku”, Opel świętuje 125. rocznicę rozpoczęcia produkcji samochodów w Rüsselsheim. Wszystko zaczęło się od opatentowania przez Lutzmanna w 1899 r. systemu pojazdów silnikowych, a dziś jest to w pełni zelektryfikowana gama modeli, od małego Rocks Electric po duży samochód dostawczy Movano Electric.

W okresie od stycznia do kwietnia br. w Czechach zostało wyprodukowanych 531,3 tys. samochodów osobowych. To o 14,4 proc. więcej (+66,9 tys.) niż w analogicznym okresie 2023 roku. To nowy rekord dla tego okresu roku.

W kwietniu 2024 r. rynek samochodowy w Unii Europejskiej zyskał 13,7%, a liczba nowych rejestracji zamknęła się liczbą 913 995, dzięki silnym wzrostom na wszystkich głównych rynkach: Hiszpania (+23,1%), Niemcy (+19,8%), Francja (+10,9%) i Włochy (+7,7%).

Siemens
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
Bodycote Polska Sp. z o.o.
GREG-PLAST
T.ERRE POLSKA Sp. z o.o.
WOLMOT Sp. z o.o.
MESH Works Inc.