Stokvis Tapes
VIA
goodyear logoNowy FIAT 500X wyjedzie z fabryki na oponach Goodyeara. Włoski producent wybrał na oryginalne wyposażenie dwa modele ogumienia: EfficientGrip Performance oraz Eagle F1 Asymmetric 2.

Pasują one do stylu, osiągów i wysokiej jakości nowego Fiata.

FIAT 500X, zaprezentowany na Salonie Samochodowym w Paryżu, to kompaktowy crossover, uzupełniający popularną rodzinę modeli FIAT. FIAT 500X jest dostępny w dwóch wersjach: jako modny, miejski samochód w metropolitalnym stylu lub jako bardziej surowy, sportowy wóz dla aktywnych poszukiwaczy przygód. Przyszli właściciele mogą wybierać spośród 12 kolorów i 8 modeli wystroju, co pozwala na dopasowanie auta do ich osobistych preferencji.

Aby sprostać wymaganiom różnych zastosowań tego samochodu, nowy FIAT 500X będzie wyposażany w opony Goodyear EfficientGrip Performance (w rozmiarze 215/55RI7 94V) w wersji miejskiej lub Eagle F1 Asymmetric 2 (w rozmiarze 225/45R18 91Y) w wersji sportowej. Różne modele opon to też odmienne parametry i wynikające z tego korzyści dla kierowców.

- Z przyjemnością oferujemy opony, które nie tylko pasują do ogólnego stylu i charakteru FIATA 500X, ale są również dopasowane do zróżnicowanych stylów jazdy dwóch modeli. Opony Goodyear EfficientGrip Performance zapewniają niskie opory toczenia oraz parametry hamowania właściwe dla samochodu miejskiego, natomiast Eagle F1 Asymmetric 2 wyróżniają się dużą średnicą i oferują wyjątkowo krótką drogę hamowania i znakomite walory jezdne - tłumaczy Hans Vrijsen, dyrektor marketingu opon osobowych Goodyear w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Opony Goodyear współgrają z ważnymi aspektami bezpieczeństwa i efektywności samochodu. Model EfficientGrip Performance posiada klasę A w zakresie przyczepności na mokrej nawierzchni i zapewnia krótką drogę hamowania oraz niskie zużycie paliwa. Podobnie jest z Eagle F1 Asymmetric 2, która oferuje krótką drogą hamowania na mokrej i suchej nawierzchni oraz wyjątkową efektywność paliwową.

Właściwości te pasują do pojazdu wyposażonego w funkcję Drive Mood Selector, dostosowującą samochód do stylu jazdy. Funkcja ta to trzy ustawienia parametrów silnika, hamulców, układu kierowniczego i układu przeniesienia napędu, które zapewniają optymalny komfort, niskie zużycie paliwa i emisję CO2 dla każdego ww. stylu jazdy. Z kolei system eco:DriveTM pomaga ograniczać emisję i zmniejszać koszty paliwa nawet o 16 proc.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

EMTECH IPH Group
Projektowanie i Budowa Maszyn Artur Kania
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.
Gergonne Polska  Sp. z o.o.
PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o. o.