Manutan
1LOGISTICS ŻURALSKI
Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
CABKA
VIA
Gotec
Sigfox
baza dostawcow
W fabryce Audi Hungaria został wyprodukowany został silnik numer 38 000 000. Czterocylindrowy 2,0-litrowy silnik TFSI Global został zamontowany w Audi Q3, wytwarzanym także w Győr.

- 38 milionów silników - to ogromna ilość. Audi Hungaria odpowiada w Grupie za rodzinę silników Global Engine, co jest dowodem znakomitych osiągów i wiedzy naszych pracowników. Ta odpowiedzialność oznacza, że ​​eksperci w Győr wspierają również produkcję silnik w innych fabrykach Grupy na całym świecie - powiedział Thoralf Hanschel, członek zarządu ds. produkcji silników w Audi Hungaria.

Audi Hungaria rozpoczęło produkcję silników w 1994 roku. Pierwszą wytwarzaną jednostką napędową był pięciozaworowy silnik czterocylindrowy. Z biegiem lat portfolio produkcji silników było stale poszerzane poprzez wprowadzanie nowszych typów silników, takich jak silniki CNG i napędy elektryczne. Audi Hungaria przekształciło się w jedną z największych fabryk silników na świecie, która zatrudnia obecnie 6 tys osób, które produkują 9 różnych rodzin silników dla 28 fabryk samochodów Grupy Volkswagen.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Wirthwein Polska Sp. z o.o.
Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.
Nifco Poland Sp. z o.o.
item Polska Sp. z o. o.
1Logistics Żuralski Sp. z o.o.
ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)