1LOGISTICS ŻURALSKI
Manutan
1LOGISTICS ŻURALSKI
Stokvis Tapes
VIA
Aalberts
CABKA
Gotec
robohakaton
Sigfox
Vingroup, największy konglomerat w Wietnamie, ogłosił, że wyznaczył Michaela Lohschellera na stanowisko dyrektora generalnego działu motoryzacyjnego VinFast Global.

Michael Lohscheller przez ostatnich kilka lat szefował marce Opla. Pod swoim kierownictwem Opel osiągnął trwałą rentowność po dziesięcioleciach ponoszonych strat.

Lohscheller przejmie kierownictwo działalności VinFast na obecnych rynkach - w Wietnamie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji, Niemczech i Holandii, z wyraźnym celem rozwoju działalności, skupiając się na Ameryce Północnej i Europie. Działania będą bejmować wdrażanie strategicznych inicjatyw, które maja przekształcić VinFast w globalną firmę oferującą inteligentne samochody elektryczne.

VinFast - członek Vingroup - jest wiodącym wietnamskim producentem samochodów premium i pierwszą wietnamską marką motoryzacyjną, która została wprowadzona na rynki światowe.

VinFast obecnie produkuje kilka modeli skuterów elektrycznych i autobusów w Wietnamie. W latach 2021 i 2022 wprowadzi w Wietnamie, Ameryce Północnej i Europie trzy nowe elektryczne SUV-y - VF e34, VF e35 i VF e36.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

TM LagerTechnik
ELTEK Poland Sp. z o.o.
Nifco Poland Sp. z o.o.
Craemer GmbH
YETICO S.A.
Curtiss-Wright Surface Technolgies Sp. z o.o.