Automotive CEE Day 2020
Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
Myzer (do 15.05.2021)
VIA (do 31.12.2020)
Icetech (do 21.10.2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
W Europie przemysł motoryzacyjny stopniowo przywraca produkcję pojazdów i komponentów. Oberwujemy, że w przypadku niektórych marek to "odmrażanie" ulega spowolnieniu.

Sukcesywnie na naszym portalu publikujemy informacje, o terminach restartu poszczególnych zakładów. W porównaniiu do zeszłotygodniowego zestawienia nastąpiły pewne zmiany. - Niektórzy producenci w tym tygodniu poinformowali po raz kolejny o przesunięciu faty wznowienia produkcji - mówi Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - Dotyczy to między innymi fabryki FCA w Tychach. Aktualnie przestój potrwa do 24 maja. Także Toyota Peugeot Citroën Automobile w czeskim Kolinie nie wznowi produkcji wcześniej niż w poniedziałek 25 maja.


restartNatomiast pierwsze pozytywne sygnały płyną z zakładów Groupe PSA zlokalizowanych w Europie Środowo-Wschodniej. W tym tygodniu wznowiono produkcję samochodów w Trnavie na Słowacji oraz silników w Szentgotthard na Węgrzech. - Zgodnie z najnowszymi zapowiedziami w najbliższy poniedziałek 18 maja zostaną wznowione wszystkie procesy produkcyjne w fabryce silników Opel Manufacturing w Tychach - dodaje Rafał Orłowski. - Nadal czekamy na informację, kiedy nastąpi wznowienie produkcji aut w Opel Manufacturing Poland w Gliwicach.

restart
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Myzer Sp. z o.o.
GABEC
ARENA COMET SCS Polska Sp. z o.o.
3M Poland Sp. z o.o.
Alucrom Sp. z o. o.
LINEX Sp. z o.o.