Manutan
Stokvis Tapes
Sandvik
VIA
Aalberts
Gotec
W poniedziałek 14 lutego rozpocznie się drugi w 2022 roku przestój w fabryce Forda w Kolonii (Niemcy), której produkowany jest model Fiesta.


Poprzednie zawieszenie produkcji rozpoczęło się 17 stycznia i trwało przez tydzień. Także i tym razem przestój obejmie cały przyszły tydzień. Przyczyną nadchodzącego zawieszenia produkcji są nadal problemy w dostawach komponentów zawierających elektronikę.

Ograniczenia produkcji w tym roku dotyczą obu zakładów w Niemczech. W styczniu na tydzień przerwano montaż w fabryce w Saarlouis. W przyszłym tygodniu nastąpią w tej lokalizacji ograniczenia.

Od poniedziałku 14 lutego do czwartku 20 lutego produkcja modelu Focus będzie prowadzona wyłącznie na jedną zmianę. W piątek zakład ma działać na dwie zmiany ale w ograniczonym wymiarze godzin. Wąskim gardłem jest niedobór półprzewodników, który negatywnie wpływa na dostawy reflektorów, radioodbiorników i systemów nawigacji.

Jak informuje rada zakładowa fabryki w Saarlouis z linii montażowych zjeżdżają niekompletne auta, które później będą uzupełniane o brakujące elementy.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

DAM-ROB Sp. z o.o. Sp. K.
TQM TRAINING & CONSULTING POLSKA Sp. z o.o.
1Logistics Żuralski Sp. z o.o.
Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.
MM Systemy Sp. z o.o.
ktl.pl plus Sp. z o.o., Sp.k.