Stokvis Tapes
Takoni
Galvanopartners
VIA
Groupe PSA poinformowała, że w fabryce Opla w Rüsselsheim będzie produkowany nowy model premium marki DS Automobiles.

Start produkcji ma nastąpić latem 2021 r.

Najnowsza decyzja oznacza, że w Rüsselsheim będą produkowane trzy modele - oprócz wytwarzanego obecnie modelu Insignia i wspomnianego już DSa, pod koniec przyszłego roku z linii montażowych zjadą pierwsze egzemplarze nowej generacji Astry.

- Ta strategiczna decyzja Groupe PSA jest wielkim znakiem zaufania do naszego głównego zakładu i naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników. Inwestycja w dłuższej perspektywie wzmocni produkcję pojazdów w Rüsselsheim, dzięki rozszerzonemu asortymentowi produktów. Bardzo się cieszę, że otrzymuję tę wspaniałą wiadomość dla naszych pracowników z Rüsselsheim, którzy zasługują na dodanie trzeciego modelu - powiedział członek zarządu Groupe PSA i szef Opla Michael Lohscheller.

Kierownictwo firmy i partnerzy społeczni będą teraz dyskutować nad planem przekształcenia zakładu w Rüsselsheim w zakład produkcyjny dla rozszerzonego portfolio zelektryfikowanych pojazdów. Obejmuje to zamiar zakończenia w 2021 r. skrzyni biegów M1X. Ta skrzynia biegów jest obecnie montowana w obecnej generacji Opla/Vauxhall Astra.
0
Udostępniono
Siemens
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

MV Center Systemy Wizyjne Sp z o.o.
Gergonne Polska  Sp. z o.o.
DSR S.A.
PILOUS Packaging Polska Sp. z o.o.
Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.
Lubricant Polska Sp. z o.o.