Stokvis Tapes
VIA
Aalberts
15 listopada br. fabryka Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) świętowała wyprodukowanie auta numer 4 000 000. Jubileuszowym samochodem jest egzemplarz Hyundaia TUCSON N Line w wersji mild hybrid.

Auto trafiło do czeskiego klienta, który również brał udział w uroczystości. Tuscon wytwarza jest w fabryce w Noszowicach od czerwca 2015 roku. Wraz z nową wersją tego modelu, która weszła do produkcji jesienią 2020 r., rozpoczęła się również produkcja hybryd i hybryd typu plug-in.

Produkcja samochodów w HMMC została rozpoczęta w listopadzie 2008 r. Pierwszy milion aut osiągnięto w 2013 roku. Pułap drugiego i trzeciego miliona osiągnięto odpowiednio w 2016 i 2019 roku.

- Nasi pracownicy i dostawcy zasługują na ogromne uznanie za to, jak sprostali wyzwaniom ostatnich lat. Cieszę się, że dzięki ich umiejętnościom i pracowitości możemy świętować kolejny okrągły kamień milowy. Fabryka w Noszowicach ma ogromne znaczenie dla Grupy Hyundai, a jej znaczenie będzie jeszcze rosło w nadchodzących latach w związku z wyzwaniami stojącymi przed branżą motoryzacyjną - powiedział Cheolseung Baek, prezes HMMC.

Obecnie poza modele Tuscon w Noszowicach są wytwarzane modele i30 i Kona Electric.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

HQ Plastics
MWM Business Solutions Sp. z o.o.
Coro-Tech Sp. z o.o.
NESDESIGN Sp. z o.o.
Etyfol
GREG-PLAST