Stokvis Tapes
Manutan
1LOGISTICS ŻURALSKI
1LOGISTICS ŻURALSKI
VIA
CABKA
Aalberts
Sigfox
Gotec
W związku z aktualną sytuacją wywołaną rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa, a także decyzjami i środkami podejmowanymi przez większość krajów, firma MAN Truck & Bus jest zmuszona do wprowadzenia skróconego czasu pracy we wszystkich swoich zakładach na terenie Niemiec.

Decyzja ta zacznie obowiązywać z dniem 23.03.2020 i dotyczyć będzie większości pracowników zatrudnionych w zakładach produkcyjnych. Aktualnie trwają negocjacje na ten temat pomiędzy pracodawcą, przedstawicielami pracowników oraz władzami.

W związku z niejasną ogólną sytuacją i zmieniającymi się praktycznie z godziny na godzinę wydarzeniami MAN spodziewa się w najbliższych dniach utrudnień w produkcji oraz dostawie pojazdów oraz części zamiennych. Okoliczności te oraz troska o pracowników zmusza firmę do wprowadzenia w niemieckich zakładach produkcyjnych skróconego czasu pracy. Pracownicy administracyjni, których nie obejmuje skrócony czas pracy powinni skorzystać z regulacji związanych z zadaniowym czasem pracy i o ile to możliwe pracować z domu.

W pozostałych zakładach MAN zlokalizowanych w innych krajach produkcja również zostanie ograniczona (w Starachowicach oraz Niepołomicach także od 23 marca - red. AutomotiveSuppliers.pl). Firma robi wszystko aby działanie pionu sprzedaży oraz stacje serwisowe na całym świecie pracowały, na tyle na ile pozwala na to ogólna sytuacja, tak aby zachować ciągłość łańcucha dostaw.

Firma MAN wprowadziła we wszystkich swoich oddziałach wszelkie niezbędne środki i działania, mające na celu zabezpieczenie zdrowia swoich pracowników w tej wyjątkowej sytuacji.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Shot Blasting Sp. z o.o.
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.
Coro-Tech Sp. z o.o.
ELTEK Poland Sp. z o.o.
Carlex Automotive
ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)