Automotive CEE Day 2020
Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Myzer (do 15.05.2021)
Grafe (do 17.12.2020)
VIA (do 31.12.2020)
Solar (do 25 czerwca2021)
Icetech (do 21.10.2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
3 czerwca 2020 r. została wznowiona produkcja w fabryce Opla w Eisenach. Zakład w Turyngii jest pierwszym tej marki na terenie Niemiec, w którym przywrócono montaż samochodów.

Od sierpnia zeszłego roku w Eisenach produkowany jest Opel Grandland X, skonstruowany na platformie EMP2 Groupe PSA. Początkowo SUV był wytwarzany w zakładzie w Sochaux we Francji. Jednak zgodnie z porozumieniem ze związkami zawodowymi z maja 2018 r. jego produkcja została przeniesiona do Niemiec.

- Ochrona pracowników i firmy to dwie nienaruszalne zasady kontynuacji naszej działalności. Nasz rozszerzony protokół działań zapewnia pracownikom wysoki poziom ochrony i jest pierwszym kryterium ponownego uruchomienia zakładów produkcyjnych. Ponieważ działalność przemysłowa, która jest zależy od komercyjnej, naszego drugiego kryterium, stopniowo i bezpiecznie odbudowujemy nasze fabryki aby produkować samochody, oczekiwane przez naszych klientów. Te oba kryteria będą kierować naszymi decyzjami na nadchodzące tygodnie i miesiące - powiedział Yann Vincent, wiceprezes wykonawczy i dyrektor przemysłowy Groupe PSA.

Fabryka komponentów i silników w Kaiserslautern była pierwszą niemiecką lokalizacją, w której wznowiono produkcję 18 maja. Restart produkcji samochodów w głównej fabryce Opla w Niemczech w Rüsselsheim nastąpi 8 czerwca. W tym samym dniu wznowi działalność produkcyjną Opel Manufacturing Poland w Gliwicach.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

SHOT BLASTING Sp. z o.o.
GABEC
Malbox The Stamping Company
Stjorsen Polska
Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.k.
BWI Poland Technologies Sp. z o.o.