Manutan
Stokvis Tapes
Sandvik
VIA
Aalberts
Gotec
3 czerwca 2020 r. została wznowiona produkcja w fabryce Opla w Eisenach. Zakład w Turyngii jest pierwszym tej marki na terenie Niemiec, w którym przywrócono montaż samochodów.

Od sierpnia zeszłego roku w Eisenach produkowany jest Opel Grandland X, skonstruowany na platformie EMP2 Groupe PSA. Początkowo SUV był wytwarzany w zakładzie w Sochaux we Francji. Jednak zgodnie z porozumieniem ze związkami zawodowymi z maja 2018 r. jego produkcja została przeniesiona do Niemiec.

- Ochrona pracowników i firmy to dwie nienaruszalne zasady kontynuacji naszej działalności. Nasz rozszerzony protokół działań zapewnia pracownikom wysoki poziom ochrony i jest pierwszym kryterium ponownego uruchomienia zakładów produkcyjnych. Ponieważ działalność przemysłowa, która jest zależy od komercyjnej, naszego drugiego kryterium, stopniowo i bezpiecznie odbudowujemy nasze fabryki aby produkować samochody, oczekiwane przez naszych klientów. Te oba kryteria będą kierować naszymi decyzjami na nadchodzące tygodnie i miesiące - powiedział Yann Vincent, wiceprezes wykonawczy i dyrektor przemysłowy Groupe PSA.

Fabryka komponentów i silników w Kaiserslautern była pierwszą niemiecką lokalizacją, w której wznowiono produkcję 18 maja. Restart produkcji samochodów w głównej fabryce Opla w Niemczech w Rüsselsheim nastąpi 8 czerwca. W tym samym dniu wznowi działalność produkcyjną Opel Manufacturing Poland w Gliwicach.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

HMT HELDENER METALLTECHNIK POLSKA Sp. o.o. & CO Sp. komandytowa
SurTec Polska Sp.z o.o.
ktl.pl plus Sp. z o.o., Sp.k.
YETICO S.A.
Alucrom Sp. z o.o.
Plastoplan Polska Sp. z o.o.