Stokvis Tapes
Manutan
Aalberts
VIA
Gotec
Firma Opel poinformowała dziś o przyjęciu zamówienia na 1744 nowe, w pełni elektryczne samochody Corsa‑e od Poste Italiane, czyli włoskiej poczty.

Dostawy pojazdów elektrycznych z zasilaniem akumulatorowym (BEV) rozpoczną się przed końcem bieżącego roku. Celem jest znaczna redukcja emisji CO2. Opel Corsa-e został wybrany w przetargu publicznym rozpisanym wśród czołowych producentów samochodów.

Corsa‑e, o zasięgu 337 kilometrów według cyklu WLTP[1], jest samochodem, z którego można swobodnie korzystać na co dzień. Naładowanie akumulatora do 80 procent całkowitej pojemności 50 kWh zajmuje 30 minut. W pełni elektryczny Opel Corsa-e jest przystosowany do wszystkich opcji ładowania — z ładowarki naściennej, szybkiej ładowarki lub nawet z domowego gniazdka elektrycznego. Sprawność akumulatora jest objęta gwarancją marki Opel przez osiem lat lub 160 000 kilometrów.

Opel Corsa‑e - zdobywca tytułu „Złotej Kierownicy 2020” - jest wyposażony w technologie i systemy wspomagające kierowcę spotykane częściej w wyższych segmentach rynku. Jednym z przykładów są adaptacyjne, nieoślepiające matrycowe reflektory IntelliLux LED®, które firma Opel po raz pierwszy oferuje w segmencie małych samochodów.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.
Amvian Automotive (Poland) Sp. z o.o.
ktl.pl plus Sp. z o.o., Sp.k.
BeGC Polska Sp. z o.o.
SpecialTech
Kerafol Keramische Folien GmbH Co KG