Takoni
Stokvis Tapes
VIA
Galvanopartners
Stellantis N.V. ogłosił powołanie „Forum Wolności Mobilności” (Freedom of Mobility Forum), corocznego otwartego spotkania pasjonatów rozwiązywań problemów zaangażowanych w podejmowanie decyzji opartych na faktach, które określą, jak zapewnić czystą, bezpieczną i przystępną cenowo swobodę mobilności dla społeczeństwa w obliczu globalnego ocieplenia.

Pierwsze „Forum Wolności Mobilności” ma odbyć się na początku 2023 r. „Wyzwania środowiskowe, przed którymi stoimy, w połączeniu z szybko zmieniającym się środowiskiem biznesowym, wymagają efektywnego, globalnego i integracyjnego podejścia 360 stopni, obejmującego wszystkich, którzy chcą przyczynić się do budowania zrównoważonej mobilności” - powiedział Carlos Tavares, dyrektor generalny Stellantis. „Zamierzamy stworzyć publiczne forum, na którym uczestnicy będą mogli się spotykać, aby odpowiedzieć na kluczowe pytania dotyczące debaty na temat mobilności bezemisyjnej i zapewnić możliwe do podjęcia kolejne kroki, które będziemy wspólnie podejmować. Stawką jest dostęp do czystej, bezpiecznej i przystępnej cenowo mobilności dla ludzi na całym świecie”.

W ramach ogłoszenia powołanie „Forum Wolności Mobilności” Stellantis potwierdził, że do końca 2023 roku przestanie być członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Samochodów (ACEA). ACEA to organizacja, która powołana została w 1991 roku i reprezentuje największych producentów samochodów, pojazdów i autobusów w Europie.
0
Udostępniono
MotoSolutions
Siemens

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o.
BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
DSR S.A.
Impel Group
LINEX Sp. z o.o.
HQ Plastics