1LOGISTICS ŻURALSKI
Stokvis Tapes
Manutan
1LOGISTICS ŻURALSKI
CABKA
VIA
baza dostawcow
Gotec
Sigfox
Firma ZF poinformowała o pomyślnym rozpoczęciu działalności nowej dywizji "Commercial Vehicle Solutions" (CVS) z dniem 1 stycznia 2022 roku. Nowa dywizja wykorzystuje doświadczenie firmy ZF w obszarze pojazdów użytkowych i znacząco przyczyni się do rozwoju technologii dla bezpiecznego, zrównoważonego i zdigitalizowanego transportu.

Nowa dywizja łączy dawne działy ZF Commercial Vehicle Technology oraz Commercial Vehicle Control Systems, z których ten ostatni powstał w wyniku przejęcia firmy WABCO przez ZF w maju 2020 roku.

“Powstanie nowej dywizji CVS, pozwala ZF pozycjonować się jako największy na świecie dostawca komponentów i systemów dla branży pojazdów użytkowych. Dzięki naszej szerokiej bazie technicznej i globalnej działalności, możemy z jednego źródła zaoferować naszym klientom rozwiązania niezbędne do przekształcenia ich portfolio produktów. Wykorzystując naszą strukturę regionalną, oferujemy znaczące korzyści i bezpośrednie dotarcie do klienta producentom samochodów ciężarowych, autobusów i naczep, a także operatorom flot, niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie się znajdują" - powiedział Wilhelm Rehm, członek Zarządu ZF odpowiedzialny za nową dywizję. "Zgodnie z naszą strategią 'Next Generation Mobility', CVS przyczyni się do przyspieszenia globalnego wzrostu firmy ZF".

Dywizja ZF Commercial Vehicle Solutions zatrudnia około 25 000 pracowników w 61 lokalizacjach w 28 krajach.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Wirthwein Polska Sp. z o.o.
Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.
Nifco Poland Sp. z o.o.
item Polska Sp. z o. o.
1Logistics Żuralski Sp. z o.o.
ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)