Manutan
Stokvis Tapes
Aalberts
VIA
Gotec
Valmet Automotive zrekrutował już za pośrednictwem kampanii online 650 nowych pracowników do produkcji samochodów i akumulatorów po tym jak w marcu tego roku zapowiedział, że zwiększy zatrudnienie w Finlandii o 1 tys. miejsc pracy.

W ramach obecnej kampanii 350 osób przyjęto na stanowiska związane z produkcją aut w zakładzie w Uusikaupunki. Obecnie jest około 200 wolnych wakatów, z których 100 trzeba uzupełnić już w sierpniu i wrześniu.

Do fabryk akumulatorów w Salo i w Uusikaupunki zrekrutowano już 300 pracowników. Valmet Automotive potrzebuje jeszcze 200 osób, z których część będzie potrzebna zaraz po okresie wakacyjnym.

W Uusikaupunki wytwarzane są samochody osobowe dla koncernu Daimler AG. Valmet Automotive posiada zakłady w Uusikaupunki (produkcja kontraktowa aut oraz baterie do aut elektrycznych), Salo (baterie do aut elektrycznych), oraz w Polsce, w Żarach (systemy dachów). Fińska firma zapowiedziała również uruchomienie kolejnego zakładu akumulatorów w Kirchardt (Badenia-Wirtembergia) w Niemczech.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Seifert Polska Sp. z o.o.
PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
AGTOS Polska Sp. z o.o.
KAISER+KRAFT Sp. z o.o.
HMT HELDENER METALLTECHNIK POLSKA Sp. o.o. & CO Sp. komandytowa
Plastoplan Polska Sp. z o.o.