Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
Manutan
VIA
Aalberts
CABKA
Sigfox
Zakład Robert Bosch Automotive Steering Kft. w Maklár uruchamia trzy projekty, które pozwolą utworzyć łącznie 180 nowych miejsc pracy.

Robert Bosch Automotive Steering Kft. dostarcza przekładnie kierownicze do samochodów osobowych, kolumny kierownicy do pojazdów użytkowych oraz wały kierownicze i komponenty do ponad 100 producentów pojazdów na całym świecie. Założona w 2003 roku spółka produkuje konwencjonalne, hydrauliczne przekładnie kierownicze w zakładzie w Egerze, a elektryczne wspomaganie kierownicy i układy kierownicze do samochodów ciężarowych w fabryce Maklár od 2014 roku. Produkcja głównych komponentów elektrycznego wspomagania kierownicy rozpoczęła się w 2015 roku w Maklar. Każdego roku z obu zakładów dostarczanych jest ponad 3 miliony układów kierowniczych i ich komponentów, z których większość to najnowocześniejsze, przyjazne dla środowiska elektryczne układy wspomagania kierownicy (EPS).


W ramach najnowszych inwestycji firma wybuduje łącznie 70 tys. m2 powierzchni produkcyjnej i logistycznej, a także zintegrowane, nowoczesne centrum usługowe i biurowe w Maklár. Do końca 2023 roku fabryka zostanie wyposażona w najnowocześniejsze technologie, tworząc i rozbudowując budynki produkcyjne, logistyczne i usługowe oraz instalując nowe maszyny.

Oprócz produkcji dział Automotive Steering rozpoczął tworzenie nowego centrum usług wspólnych (SSC) w Maklár. W przyszłości centrum serwisowe będzie wspierać działalność Robert Bosch na całym świecie w takich obszarach jak: sprzedaż, zapewnienie jakości, rozwój techniczny, planowanie strategiczne, ochronę danych i zarządzanie produktami.

Koszt inwestycji to ponad 148 milionów euro.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego - Poznań Sp. z o.o.
Curtiss-Wright Surface Technolgies Sp. z o.o.
Geo Globe Polska Sp z o.o.
Coro-Tech Sp. z o.o.
Automationstechnik Sp. z o.o.
Radpol S.A.