Stokvis Tapes
Takoni
Galvanopartners
VIA
W tym roku, pod hasłem „Zawsze do przodu od 1899 roku”, Opel świętuje 125. rocznicę rozpoczęcia produkcji samochodów w Rüsselsheim. Wszystko zaczęło się od opatentowania przez Lutzmanna w 1899 r. systemu pojazdów silnikowych, a dziś jest to w pełni zelektryfikowana gama modeli, od małego Rocks Electric po duży samochód dostawczy Movano Electric.

Zawsze działający w duchu innowacji Opel zapewnił milionom ludzi mobilność i nadal to robi w erze elektrycznej, oferując takie samochody jak Corsa Electric, nowa Frontera Electric2, Mokka Electric i Astra Electric. Opel oferuje elektromobilność w przystępnych cenach dla szerokiego grona klientów - „zawsze do przodu od 1899 roku”. To wystarczający powód do wielkiego świętowania — dlatego marka Opel zaprasza klientów, pracowników i gości honorowych na Festiwal Opla w Rüsselsheim w sobotę 8 czerwca 2024 roku.

Florian Huettl, dyrektor generalny marki Opel: „Tego dnia pokażemy, w jaki sposób marka Opel aktywnie włącza się w kształtowanie zmian w branży motoryzacyjnej. Mija 125 lat od wyprodukowaniu naszego pierwszego samochodu, a my oferujemy co najmniej jeden w pełni elektryczny wariant każdego modelu. W naszych niemieckich zakładach produkcyjnych produkujemy samochody na najnowocześniejszych platformach, otworzyliśmy sklepy z akumulatorami i stale ograniczamy emisję – naszym celem jest osiągnięcie neutralności pod względem emisji CO2 do 2038 roku”.

Oprócz ceremonii z udziałem prelegentów ze świata polityki i Grupy Stellantis, wiele miejsc otworzy swoje podwoje wyłącznie z okazji Festiwalu Opla. W Centrum Projektowym, które obchodzi właśnie 60. rocznicę swojego powstania będzie można podziwiać pionierskie samochody koncepcyjne, a fabryka z dumą zaprezentuje produkcję Astry. Ponadto, nowy Opel Frontera2 i Opel Grandland2 zadebiutują przed wielką publicznością. W budynku N50 fascynująca wystawa pop-up pozwoli zwiedzającym odkryć kamienie milowe motoryzacji. Na parkingu za „Adam Opel Haus” Opel Corsa Rally Electric – gwiazda pierwszego na świecie jednomarkowego rajdowego pucharu samochodów elektrycznych – zaprezentuje swoje niezwykłe możliwości. Ograniczona liczba fanów sportów motorowych będzie mogła, po uprzedniej rejestracji, przetestować model. Na gości w każdym wieku będą czekać liczne atrakcje. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia zostaną podane wkrótce.
0
Udostępniono
baza dostawcow
Siemens

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Etisoft Sp. z o.o.
ABC Colorex Sp. z o.o.
LINEX Sp. z o.o.
MRS ELECTRONIC Sp. z o.o.
RAMPF Production Systems GmbH & Co.
HQ Plastics