1LOGISTICS ŻURALSKI
Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
Manutan
CABKA
VIA
Aalberts
Sigfox
Gotec
Kaiser Kraft
W minionym tygodniu w fabryce Polaris Poland został wyprodukowany 100-tysięczny pojazd terenowy - był nim pojazd typu ATV Sportsman 570 z homologacją Tractor.


- To niewątpliwie kamień milowy dla naszej Fabryki. Pamiętam jak niedawno świętowaliśmy wyprodukowanie 10-tysięcznego pojazdu, a obecnie możemy się poszczycić 10-krotnie większym wynikiem. Zdecydowanie jest to zasługa naszego Zespołu, który swoim ponadprzeciętnym zaangażowaniem i ciężką pracą, doprowadził nas do takiego rezultatu. Determinacja i zaangażowanie, szczególnie w tak trudnym - pandemicznym okresie są nieocenionym zasobem - mówi Marcin Osowski, Dyrektor Zarządzający oraz Prezes Zarządu Polaris Poland.

Zakład w Opolu działa od września 2014 r. Początkowo były w nim wytwarzane wyłącznie pojazdy offroadowe typu ATV (all-terrain-vehicle) oraz SxS (side by side). W lutym 2019 r. portfolio zostało rozszerzone o produkcję motocykli INDIAN.

Polaris Poland zatrudnia 600 pracowników. Rok 2020 był dla opolskiej fabryki rekordowy - zostało wyprodukowanych prawie 20 tys. pojazdów, w tym około 4,5 tys. motocykli marki Indian.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ELPLC S.A.
1Logistics Żuralski Sp. z o.o.
Curtiss-Wright Surface Technolgies Sp. z o.o.
Stansefabrikken Automotive
Heute Service Sp. z o.o.
LINEX Sp. z o.o.