Sandvik
Stokvis Tapes
Manutan
VIA
Aalberts
Gotec
Chcielibyśmy podzielić się z Państwem najnowszymi informacjami związanymi z nadchodzącym 11. Forum MotoSolutions - best practices w przemyśle motoryzacyjnym (Kraków, 19-20 maja 2022).


 
Miło nam poinformować, że Partnerami Wspierającymi Forum zostały: Dolnośląski Klaster Motoryzacyjny oraz Stowarzyszenie Wschodni Sojuz Motoryzacyjny. Dolnośląski Klaster Motoryzacyjny został powołany do życia w 2014 roku. Celem działalności DKM jest zwiększenie potencjału innowacyjnego firm branży motoryzacyjnej prowadzących działalność na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” oraz całego Regionu Polski Południowo - Zachodniej.

Stowarzyszenie Wschodni Sojusz Motoryzacyjny (East Automotive Alliance) powstało w 2015 roku. Celem WSM jest tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi branży motoryzacyjnej, kreowanie i wspieranie innowacji i działalności badawczo-rozwojowej w zakresie przemysłu motoryzacyjnego, promocja branży, wspieranie działalności przemysłowej i ekonomicznej swoich członków oraz współpraca ze szkołami i uczelniami wyższymi na rzecz rozwoju, podniesienia jakości kształcenia i dostosowania do wymogów rynku. Zasięgiem swojej działalności klaster obejmuje nie tylko województwo podkarpackie, ale również małopolskie, śląskie, dolnośląskie i świętokrzyskie.

Aktualnie lista potwierdzonych uczestników 11. Forum MotoSolutions to ponad 220 przedstawicieli branży. Niedawno konto Linkedin AutomotiveSuppliers.pl osiągnęło 20 000 obserwujących i z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę na udział w Forum MotoSolutions (zobacz szczegóły).

dar 9586 dar 9586
dar 9586 dar 9744.1

Podczas 11. Forum MotoSolutions będą poruszane takie zagadnienia jak:
  • Sektor motoryzacyjny w nowych realiach gospodarczych i geopolitycznych,
  • COVIDowy przemysł motoryzacyjny - zmiany i zagrożenia,
  • najnowsze inwestycje motoryzacyjne,
  • Polska hubem elektromobilności,
  • cyberbezpieczeństwo,
  • transformacja energetyczna - w drodze do neutralności emisji CO2,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych i logistycznych.
Więcej o Forum na www.motosolutions.pl

Chcesz wziąć udział w majowym wydarzeniu? Porozmawiaj z nami (
tel. 22 215-05-05, 666 863 863) lub napisz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Partner Główny
Dell
Partnerzy Branżowi
BNPP dbr77 edison
ewl infor mitsibushi electric
  infor  
 
Partnerzy Wspierający
 infor    infor
 
Partnerzy Bankietu
 
 
edison
 


 

0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.
Trucksystems.pl Sp. z o.o.
YETICO S.A.
Alucrom Sp. z o.o.
Etyfol
Protomatic Sp. z o.o.