1LOGISTICS ŻURALSKI
1LOGISTICS ŻURALSKI
Stokvis Tapes
Manutan
CABKA
VIA
Aalberts
Gotec
Kaiser Kraft
Sigfox
Spółka AC S.A. zawarła kontrakt z NAFTAL SPA w Algierii na sprzedaż 40 000 szt. zestawów samochodowych instalacji gazowych STAG sekwencyjnego wtrysku gazu do samochodów z silnikami czterocylindrowymi i zestawami części zamiennych.

Wartość netto umowy wynosi 5,39 mln euro. Dostawy wynikające z umowy mają być zrealizowane w ciągu 18 miesięcy od daty podpisania umowy.

NAFTAL jest w 100 proc. spółką zależną SONATRACH. Główną misją spółki NAFTAL jest dystrybucja i sprzedaż produktów ropopochodnych, prowadzenie stacji paliw na rynku krajowym oraz konwersja samochodów na gaz. Natomiast założona w 1963 r. SONATRACH jest państwową spółką naftową Algierii, która należy do głównych światowych dostawców energii i jest największą firmą naftowo-gazową w Algierii i w Afryce.

AC S.A. to największy w Polsce producent nowoczesnych instalacji autogaz pod marką STAG. Sprzedaje swoje produkty w 50 krajach na sześciu kontynentach, m.in. w USA, Kanadzie, Niemczech, Francji, Australii. Sprzedaż zagraniczna stanowi ok. 60 proc. przychodów firmy. Na polskich drogach jeździ obecnie ponad milion samochodów wyposażonych w instalacje STAG. Spółka posiada własne Centrum Badawczo - Rozwojowe.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

1Logistics Żuralski Sp. z o.o.
KAISER+KRAFT Sp. z o.o.
NESDESIGN Sp. z o.o.
Heute Service Sp. z o.o.
Carlex Automotive
ELTEK Poland Sp. z o.o.