Stokvis Tapes
VIA
Z dużą przyjemnością pragniemy poinformować, że na 74 dni do tegorocznej edycji Automotive CEE Day (Opole, 19-20 kwietnia br.), w tym największym spotkaniu zakupowym branży motoryzacyjnej, swój udział potwierdziło już ponad 310 przedstawicieli branży!

- Od początku tego tygodnia zarejestrowało się się aż 110 osób, czyli więcej niż 1/3 wszystkich dotychczasowych zgłoszeń - zaznacza Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - Zainteresowanie uczestnictwem w tegorocznym Automotive CEE Day jest więc na niezwykle wysokim poziomie.

W ostatnich dniach grono działów zakupów poszerzyło się o przedstawicieli takich firm jak MAN Bus (kolejne commodities). Brose Sitech, Guotai-Huarong (Poland), Isringhausen, Plastic Omnium Lighting czy Valeo (systemy oświetleń). Aktualna lista potwierdzonych działów zakupów jest aktualizowana na stronie wydarzenia.

Stale rozszerza się nie tylko lista zgłoszonych firmy ale także potwierdzanych spotkań B2B. - Obecnie poprzez internetową platformę zostało rozesłanych 580 zaproszeń, z których ponad 90 już potwierdzono - podkreśla Małgorzata Zborowska-Stęplewska, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - Zakładamy, że podobnie jak w wcześniejszych edycjach docelowo podczas kwietniowego wydarzenia zostanie przeprowadzonych co najmniej 1 100 - 1 300 umówionych spotkań B2B.

 dsc 1857.1  dsc 1857.1
 dsc 1857.1  dsc 1857.1

Jeszcze tylko dziś 3 lutego można skorzystać z promocyjnej ceny na udział w Automotive CEE Day 2023. Możesz zaoszczędzić 700 zł netto!

Nie czekaj!
Zarejestruj się na platformie www.automotiveceeday.eu! Umawiaj spotkania z potencjalnymi partnerami produkcyjnymi i usługowymi - nawiązuj nowe kontakty biznesowe!


Masz pytania? Chciałbyś wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do nas.

tel. +48 22 215 05 05
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy
   igopak  
Patroni
   pgm  
     
0
Udostępniono
baza dostawcow
MotoSolutions

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.
Gumitex Sp. z o.o. Sp.k.
Mar-Mat Sp. z o.o.
FABER CNC
YETICO S.A.
ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o