Stokvis Tapes
Takoni
VIA
Przypominamy, że tylko do 12 lutego można skorzystać z cen EARLY BIRDS na udział w 9. edycji Automotive CEE Day (Opole, 18-19 kwietnia br.). Sprawdź ile osób już zgłosiło swój udział w tym najważniejszym spotkaniu zakupowym przemysłu motoryzacyjnego!


- W poniedziałek informowaliśmy, że lista uczestników naszego wydarzenia obejmuje 290 przedstawicieli branży z kraju i zagranicy - mówi Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - W ciągu dwóch dni sytuacja znacząco się zmieniła i obecnie swój udział w Automotive CEE Day 2024 potwierdziło ponad 330 osób.

Do grona działów zakupów dołączyli przedstawiciele takich firm jak Stellantis, BorgWarner (Transmissions), Dr. Schneider Automotive Polska, Gestamp (Wrocław i Września)NSG Pilkington, Valeo (chłodnice) i ZF - pełna lista 30 potwierdzonych działów zakupów dostępna jest na stronie internetowej wydarzenia.

Korzyści z udziału w Automotive CEE Day to m.in.:
  • dostęp do internetowej platformy umawiania spotkań B2B,
  • znacząca oszczędność czasu i pieniędzy - możliwość spotkania w jednym czasie (w jednym lub obu dniach wydarzenia) od kilkunastu do kilkudziesięciu potencjalnych dostawców produkcyjnych i/lub nieprodukcyjnych,
  • bezpośredni wpływ na własny harmonogram spotkań - uczestnicy sami potwierdzają zaproszenia, dzięki czemu przyjeżdżając do Opola wiedzą z kim, o której godzinie i przy którym stoliku mają spotkania,
  • weryfikacja potencjału potencjalnych partnerów - 20-minutowe spotkania pozwalają wstępnie ocenić czy z daną firmą można przejść do kolejnego etapu rozmów.

 
Jest tyle możliwości, ilu uczestników wydarzenia. Pierwszy krok należy do Państwa - wystarczy dokonać rejestracji na platformie www.automotiveceeday.eu aby zostać aktywnym uczestnikiem kwietniowego spotkania w Opolu.

Nawiąż nowe relacje kooperacyjne i biznesowe!

Kontakt:
tel. 22 215-05-05
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Partnerzy
igopakigopak
viavia
Patroni
pgmpgm

0
Udostępniono
Automotive CEE Day 2024
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
Galwanizer Sp. z o.o.
Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o. o.
WAMECH P. A. WĄSIK Sp. J.
Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o.
FORTY Sp. J. A. Korczyński, M. Tytkowska