Stokvis Tapes
Takoni
VIA
Galvanopartners
AUTOPART, polski producent akumulatorów z siedzibą w Mielcu, kupił od Spółki Five Star Polska Sp. z o.o. markę akumulatorów FIVE STAR oraz przejął jej sieć dystrybucji w Polsce.

Marka FIVE STAR jest obecna na polskim rynku od 30 lat. AUTOPART zamierza kontynuować współpracę z wszystkimi dotychczasowymi sprzedawcami akumulatorów marki FIVE STAR, jednocześnie rozwijając markę. Ponadto, na mocy zawartej umowy, AUTOPART przejął domeny internetowe fivestar.pl i fivestar.com.pl.

Marka FIVE STAR jest na rynku od wielu lat i ma swoich stałych klientów. To zasób, dzięki któremu rozszerzymy współpracę z kolejnymi klientami B2B oraz wzbogacimy nasze portfolio o znany brand. AUTOPART specjalizuje się w tworzeniu i obsłudze marek własnych klientów, chcemy także kontynuować rozwój marki FIVE STAR, widzimy dla niej miejsce nie tylko na rynku polskim, ale również na rynkach zagranicznych, które obsługujemy – mówi Mariusz Zamojski, wiceprezes AUTOPART odpowiedzialny za transakcję.

- FIVE STAR POLSKA Sp. z o.o., jako członek Grupy Amtra, z dużym zadowoleniem przystąpił do tej transakcji, widząc w niej potężny potencjał dla rozwoju marki FIVE STAR na polskim rynku. Dzięki doświadczeniu AUTOPART, marka z pewnością wejdzie na nowe rynki zagraniczne, jak również , z doskonałymi podstawami technologicznymi, spełni wymagania nowych przepisów, jakie obecnie wchodzą w życie w Europie dotyczących produkcji oraz sprzedaży baterii kwasowo - ołowiowych). Życzymy marce FIVE STAR dalszego rozwoju oraz kolejnych wzrostów sprzedaży - mówi Jarosław Nowakowski Prezes Zarządu Spółki FIVE STAR POLSKA Sp. z o.o. oraz Dyrektor Generalny Grupy Amtra.

Obecnie firmy AUTOPART i Five Star Polska Sp. z o.o. są w procesie przekazywania sobie wszelkich informacji, mających na celu operacyjne przejęcie zarządzania marką.

***

AUTOPART – polski producent akumulatorów do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn i urządzeń oraz łodzi i kamperów. Firma posiada w Mielcu własny zakład produkcyjny o pow. 21 000 m². Rocznie produkuje 2,5 mln akumulatorów, które dystrybuuje do 50 krajów całego świata. AUTOPART jest na rynku ponad 40 lat.
0
Udostępniono
Siemens
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o.
WOLMOT Sp. z o.o.
MESH Works Inc.
QualityHUB24
Craemer GmbH
Mondi Simet Sp. z o.o.