Doroczne spotkanie partnerów handlowych SIEMENS Digital Industries Software podsumowujące ubiegły, nie ukrywajmy specyficzny rok, odbyło się również specyficznie czyli online w ostatnim tygodniu stycznia 2021 roku.

W niełatwych warunkach rynkowych firma CAMdivision utrzymała status PLATINUM, jako jedyna firma w Polsce i obszarze CEE czyli Europy Środkowo-Wschodniej czego kryterium jest wielkość obrotów z SIEMENS Digital Industries Software.

Około 2/3 wdrożeń oprogramowania NX CAD/CAM i TEAMCENTER, w którym specjalizuje się firma jako SMART Expert SIEMENS w tej dziedzinie należy na rynku polskim do CAMdivision.
1 PLATINUMNa trzydniowym spotkaniu podsumowano handlowo rok 2020, omówiono najciekawsze wdrożenia oraz kierunki rozwoju oprogramowania na najbliższy okres. Generalnie rośnie znaczenie wszystkiego co „cloud” & „electro” i w tym ostatnim przypadku nie chodzi tu o muzykę.

Akcent muzyczny miał jednak miejsce, ponieważ codziennie w trakcie spotkania były transmitowane utwory z koncertu „Waiting for THE CURE” grupy Mariage Blanc, który odbył się w ubiegłym roku w Gdańsku. Warto wspomnieć, że klawisze i perkusję w tym zespole okupują ludzie, których znacie Państwo z zupełnie innej strony z CAMdivision. Sam koncert został udostępniony charytatywnie, a SIEMENS ze swojej strony wsparł fundację zdrowotną.

Pełny zapis koncertu można zobaczyć tutaj:


Dziękujemy naszym Klientom za dotychczasową owocną współpracę!
Zespół CAMdivison
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Holzverpackung Hüfingen Sp. z o.o.
Lüttgens Polska Sp. z o.o. Sp.k.
CAMdivision Sp. z o.o.
ARRK Shapers Polska Sp. z o.o.
MX norm Sp. z o.o.
item Polska Sp. z o. o.