Manutan
Stokvis Tapes
Sandvik
VIA
Aalberts
Gotec
Przed trzema tygodniami rozpoczęliśmy rejestrację uczestników na 11. Forum MotoSolutions - best practices w przemyśle motoryzacyjnym (Kraków, 19-20 maja). Czas na pierwsze wstępne podsumowanie.


Przemysł motoryzacyjny działa w bardzo niesprzyjających warunkach biznesowych. Do wyzwań takich jak COVID-19 i kryzys chipów, doszły kolejne, związane z rosyjską agresją na Ukrainę. - To nie tylko przerwanie łańcucha dostaw wiązek elektrycznych ale także ograniczenie dostępności oraz rosnące ceny stali, aluminium czy innych surowców - mówi Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - Dlatego agenda tegorocznego Forum w bardzo dużym stopniu jest związana z tymi zmieniającymi okolicznościami w jakich muszą działać zakłady produkcyjne.

Miło nam poinformować, że aktualnie swój udział w wydarzeniu potwierdziło blisko 150 przedstawicieli branży. Zarezerwowana została także większość dostępnych stoisk na wystawie, która towarzyszy Forum MotoSolutions. - Do wydarzenia zostało jeszcze półtora miesiąca więc zakładamy, że liczba uczestników jeszcze znacząco wzrośnie - dodaje Rafał Orłowski.


Szczegóły wydarzenia, w tym formularz rejestracji, są dostępne na www.motosolutions.pl


Firmy zainteresowane Forum zapraszamy do kontaktu:
tel. 22 215-05-05
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy Branżowi
BNPP dbr77 edison
ewl infor mitsibushi electric
 
Partnerzy Bankietu
 
edison
 


 
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Gumitex Sp. z o.o. Sp.k.
EVOTEC Sp. z o.o.
1Logistics Żuralski Sp. z o.o.
Substance Analyst
BeGC Polska Sp. z o.o.
STALMAX Sp. z o.o.