Stokvis Tapes
Takoni
VIA
Z przyjemnością informujemy, że liczba potwierdzonych uczestników kwietniowego spotkania zakupowego Automotive CEE Day (Opole, 19-20 kwietnia 2023) przekroczyła już 230 osób.


- Tylko w poniedziałek i we wtorek swój akces zgłosiło 35 osób - podkreśla Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - Początkowo zakładaliśmy, że w wydarzeniu weźmie udział około 300 przedstawicieli branży z kraju i zagranicy. Wygląda, że "niedoszacowaliśmy", iż zainteresowanie Automotive CEE Day może osiągnąć poziom z poprzednich edycji, gdy w spotkaniu brało udział ponad 400 uczestników.

Stale rozszerza się również lista działów zakupów. Uczestnicy mogą już teraz zapraszać do rozmów B2B przedstawicieli takich firm jak Brose Sitech, Isringhausen i Valeo (systemy oświetleń). Aktualna lista działów zakupów znajduje się na stronie wydarzenia.


Przypominamy, że tylko do 3 lutego obowiązuje promocyjna cena na udział w Automotive CEE Day 2023. Możesz zaoszczędzić 700 zł netto!

Nie czekaj - zarejestruj się już dziś na platformie www.automotiveceeday.eu! Umawiaj spotkania z potencjalnymi partnerami produkcyjnymi i usługowymi - nawiązuj nowe kontakty biznesowe!

Masz pytania? Chciałbyś wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do nas.

tel. +48 22 215 05 05
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Partnerzy
   igopak  
Patroni
   pgm  
0
Udostępniono
Automotive CEE Day 2024
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

FORTY Sp. J. A. Korczyński, M. Tytkowska
Pol-Technology Sp. z o.o.
RAMPF Production Systems GmbH & Co.
YETICO S.A.
Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o.
Poliamid Plastics Sp. z o.o.